Öncel Çalışmalarını Yoğun Şekilde Sürdürüyor

Öncel Çalışmalarını Yoğun Şekilde Sürdürüyor

AK Parti Haliliye Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Reşit Öncel çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

29 Ocak 2019 - 15:09

AK Parti Haliliye Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Reşit Öncel, çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.Gazeteci- yazar Reşit Öncel, seçim çalışmaları kapsamında seçmenle biraraya geliyor ve davet edildiği toplantıya katılıyor. Geçtiğimiz günlerde bir grup vatandaş ve partiliyle bir araya gelen Reşit Öncel AK parti programını, projeleri ve İlçe Başkan Adayı Mehmet Canpolat'ın yapacağı çalışmaları anlatıyor.

AK Parti'nin Türkiye'yi gelişmiş ülkeler seviyesine ulaştırmak adına önemli bir yol kat ettiğine dikkat çeken Öncel, " Bugün Türkiye'de nereye bakarsak bakalım bir gelişmenin olduğunu görürüz. Eğitimde, sağlıkta, savunma sanayinde, ulaştırmada ve daha birçok alanda Türkiye’miz hızla büyüyor ve güçleniyor. Bütün bunlar AK Parti'nin ve Cumhurbaşkanımızın gayretleriyle oluyor. Hükümetimiz her anlamda elini taşın altına koyuyor ve ülkemizi güzelleştiriyor."diye konuştu.

Öncel, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde Büyükşehir’de, Haliliye'de ve Şanlıurfa'nın tüm ilçelerinde kazanacaklarını belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu