Oyun ve Oyuncak Müzesinin Açılışı Ertelendi

Oyun ve Oyuncak Müzesinin Açılışı Ertelendi

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi tarafından 16 Haziran 2018 Cumartesi günü (bugün ) hizmete sunulması planlanan Şanlıurfa  Oyun ve Oyuncak Müzesi'nin açılışı Şehit ve Suruç'ta yaşanan olaylardan dolayı ileri bir tarihe ertelendi.

17 Haziran 2018 - 00:25

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi tarafından 16 Haziran 2018 Cumartesi günü (bugün ) hizmete sunulması planlanan Şanlıurfa Oyun ve Oyuncak Müzesi'nin açılışı Şehit ve Suruç'ta yaşanan olaylardan dolayı ileri bir tarihe ertelendi.

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi’nin Şanlıurfa’da bir ilk olarak hizmete sunacağı Oyun ve Oyuncak Müzesinin bugünkü açılışı Şanlıurfalı şehit ve Suruç’ta yaşanan olaylar nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Şanlıurfa Karaköprü nüfusuna kayıtlı Mehmetçik Abdülselam Halat’ın Çukurca’da şehit edilmesi ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın seçim çalışmaları sırasında ölümlü elim olayların yaşanması nedeniyle müzenin açılışını erteleme kararı alındı.

Karaköprü Belediyesi’nden yapılan açıklamada; "Şanlıurfa'da ilk olacak olan oyun ve oyuncak Müzesi'nin açılışı son günlerdeki şehit ve Suruç olayları nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir" ifadeleri kullanıldı. Oyun ve Oyuncak Müzesinin açılış tarihinin önümüzdeki günlerde belirlenerek kamuoyu ile paylaşılacağı öğrenildi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gazetecilerden Beyazgül'e ziyaret
Gazetecilerden Beyazgül'e ziyaret
Hakim ve savcılara veda yemeği
Hakim ve savcılara veda yemeği