Özçınar İNFAK DER’i Ziyaret Etti- Videolu Haber

Özçınar İNFAK DER'i Ziyaret Etti- Videolu Haber

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar,etim ve Öksüzleri Koruma, Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Eğitim Derneğini ziyaret ederek çocuklara kitap hediye etti.

09 Ocak 2018 - 21:16

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, Şanlıurfa Yetim ve Öksüzleri Koruma, Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Eğitim Derneğini ziyaret ederek çocuklara kitap hediye etti. Şanlıurfa Yetim ve Öksüzleri Koruma, Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Eğitim Derneğini (İNFAK-DER) ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, dernekte eğitim gören çocuklarla bir araya geldi. Çocuklara Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan kitapları hediye eden Özçınar, Dernek Başkanı Mustafa Halat ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Parlak'tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yetim ve öksüz çocuklara her zaman sahip çıkılması ve desteklenmesi gerektiğini belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, "Belediye olarak merkez ve ilçelerimizdeki gençlerimize yönelik çeşitli aktivitelerde hazırlıyoruz. Bizler sporu ve kültürü araç kılarak çok ciddi eğitimler veriyoruz.

Burada birçok gencimiz bu çalışmalarımızdan faydalanıyor. Burada özellikle gençlere yönelik temel İslami bilgiler veriliyor ve bu bir ihtiyaçtır. Derneğimizde bu konuda ciddi bir çalışma yürütmektedir. Bizler de elimizden gelen desteği sağlamaya çalışıyoruz” dedi. Dernek binasında düzenlenen etkinlik çocukların okuduğu ilahilerle sona erdi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Darp Olayı Protestosunda Doktordan Şok Tepki
Darp Olayı Protestosunda Doktordan Şok Tepki
Donmak üzereyken bulundu ilk cümlesi yürek burktu
Donmak üzereyken bulundu ilk cümlesi yürek burktu