Özden Tiyatrosu Şanlıurfalılarla Buluştu

Özden Tiyatrosu Şanlıurfalılarla Buluştu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin Ramazan Sokağında gösterime sunulan Uğur Böceği Yalçın Özden tiyatrosu vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

02 Haziran 2018 - 16:58

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin Ramazan Sokağında düzenlediği etkinlikler her gece farklı bir gösteriyle devam ediyor. Sokakta dün akşam gösterime sunulan Uğur Böceği Yalçın Özden tiyatrosu vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Ramazan geleneğini yaşatmak için her akşam iftardan sonra Haleplibahçe'de kurulan Ramazan Sokağında etkinlikler düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, bu kez Uğur Böceği Yalçın Özden Tiyatrosunu halkla buluşturdu. Özden Tiyatrosu 'Apti'nin Dümeni' adlı oyun ile gelen konuklara eğlenceli anlar yaşatırken gösterim büyük alkış topladı.

Gösterinin ardından Şanlıurfalıları selamlayan sanatçı Yalçın Özden, herkesin içinde eski Ramazan özlemi olduğunu, Özden tiyatrosu olarak bu özlemi gidermek için Türkiye genelinde turneler düzenlediklerini söyledi.

Gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Özden, "7 kişilik ekibimizle Ramazan Şenlikleri'ne katıldık. Şanlıurfalıların gösterdiği ilgi bizi mutlu etti. Hepimizin çocukluğunda kalan ve Ramazan'la özdeşleşen oyunları sergilemeye çalıştık. Umuyoruz herkesi mutlu etmişizdir" dedi.

Ramazan ayının ruhuna uygun nitelik ve nicelikte programlar hazırlayan Büyükşehir Belediyesi, gerçekleştirilen programlarla kültürel ve sanatsal etkinliklerle Şanlıurfalıları  bir arada, birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde ayı çatı altında buluşturmaya devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor