Özyavuz 3 Bakana Soru Sordu

Özyavuz 3 Bakana Soru Sordu

MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz 3 Bakan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a, Milli Savunma ve Dışişleri Bakanlarına Sorular Sordu.

18 Aralık 2018 - 23:01 - Güncelleme: 18 Aralık 2018 - 23:12

MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz 3 Bakan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a ve Dışişleri Bakanlarına Mevlüt Çavuşoğlu'na Sorular Sordu.

Şanlıurfa MHP Milletvekili İbrahim Özyavuz Bakan Albayrak’a Ben aynı doğrultuda bir soru sormak istiyorum Sayın Bakanıma.Bu yıl yoğun yağışlardan dolayı özellikle Şanlıurfa'da pamuk ve mısır üreticileri ürünlerini toplayamadı ve satamadılar. Kamu bankalarına ve özel bankalara borçlu olan bu çiftçiler çok zor durumda. Çiftçi borçlarını erteleyecek misiniz? Buna özel bankalar da dâhil olacak mı? Mağduriyet yaşayan çiftçilere kredi kullandırarak tefecilerin elinden kurtaracak mısınız? Teşekkür Ederim.İfadelerinden bulunurken

MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Sayın Başkan, Sayın Millî Savunma Bakanımız ve Dışişleri Bakanımıza öncelikle terörle mücadelede gösterdikleri başarı ve dik duruşları için teşekkür ediyorum.

Zeytin Dalı ve Afrin Harekâtları devletimizin oradaki teröristleri temizleyerek bölge insanlarına verdiği en önemli kamu hizmetlerinden biridir. Bölgemiz, Fırat'ın doğusuna yapılacak operasyonu sabırsızlıkla beklemektedir. Fırat'ın doğusuna ne zaman gireceğiz? Sorularını sordu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mirkelam’dan Sosyal Belediyecilik Sözü
Mirkelam’dan Sosyal Belediyecilik Sözü
Ahmet Kenan Kayral’ın Seçim Bürosu Açıldı
Ahmet Kenan Kayral’ın Seçim Bürosu Açıldı