Özyavuz Milletvekili Adaylığı Sinyalini Verdi

Özyavuz Milletvekili Adaylığı Sinyalini Verdi

MHP MYK Üyesi İbrahim Özyavuz, 24 Haziran 2018 Milletvekili ve Başkanlık seçimde milletvekili adayı olacağı sinyalini verdi.

19 Nisan 2018 - 09:21 - Güncelleme: 19 Nisan 2018 - 15:59

MHP MYK Üyesi İbrahim Özyavuz, 24 Haziran 2018 Milletvekili ve Başkanlık seçimde milletvekili adayı olacağı sinyalini verdi.MHP MYK Üyesi İbrahim Özyavuz, Erken seçimler ile ilgili yorumda, Milletimize ve Partimize ve Şanlıurfa’mıza hayırlı olsun. Dedi

MHP MYK Üyesi İbrahim Özyavuz açıklamasında 24 Haziran 2018 tarihinde Milletvekili ve Başkanlık seçimlerinin yapılması kararı çıkmıştır. Seçimler Ülkemize, Milletimize ve Partimize hayırlı olsun.

MHP MYK Üyesi İbrahim Özyavuz; Siyasi yaşamı boyunca, Ülkemizin ve Milletimizin gündemini öngörüleriyle belirleyen Bilge Lider Sn Devlet Bahçeli 17 Nisan salı günü yapılan gurup toplantısında Ülkemizin içinde bulunduğu durumu gerekçeleriyle altını doldurarak anlatmış ve ülkenin bir an önce seçime gitmesi gerektiğinin altını çizmiştir. Genel Başkanımızın bu çağrısı karşılıksız kalmamış ve Cumhurbaşkanıyla yapılan görüşme sonrasında 24 Haziran 2018 tarihinde Milletvekili ve Başkanlık seçimlerinin yapılması kararı çıkmıştır. Seçimler Ülkemize, Milletimize ve Partimize hayırlı olsun. Dedi.

Geçmişte Harran Belediye Başkanlığı, MHP Şanlıurfa il başkanlığı yapan, 1 Kasım 2015 ve 7 Haziran 2015 genel seçimlerinden MHP Şanlıurfa birinci sıra adayı olan İbrahim Özyavuz, 24 Haziran 2018 Milletvekili ve Başkanlık seçimde milletvekili adayı olacağı sinyalini verdi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Erdoğan Urfa Arabası İle Yaşadığı Kazayı Anlattı
Erdoğan Urfa Arabası İle Yaşadığı Kazayı Anlattı