Özyavuz ve Atilla AK Partinin Treninden İndi

Özyavuz ve Atilla AK Partinin Treninden İndi

Şanlıurfa Ceylanpınar belediye başkanı Menderes Atilla ve Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz AK Parti’den İstifa ederek AK Partinin Treninden İndiği öğrenildi.

22 Ocak 2019 - 23:29 - Güncelleme: 22 Ocak 2019 - 23:37

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar belediye başkanı Menderes Atilla ve Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz AK Parti’den İstifa ederek AK Partinin Treninden İndiği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu’da belediye başkan adaylarını açıklarken söylediği AK Parti Treninden İnen Bir Daha binemez söyleminden sonra Şanlıurfa Ceylanpınar ve Harran Belediye Başkanları Ak Parti’den İstifa etti. En son Şanlıurfa'da AK Parti treniden İnen Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba olmuş AK Parti'den Milletvekili ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak Ak Parti Trenine geri binmişti.AK Parti’den İstifa edenlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın nasıl bir yaptırım uygulacağı belediye başkanlığını kazanmaları durumunda Ak Parti’ye kapılarını kapatıp kapatmayacağı merak edilen konulardan oldu.

Harran’da Cumhurbaşkanı Seçimlerinden AK Parti ve MHP İttifak yapmış Cumhurbaşkanı seçimlerinde %97 oy olarak beraber rekor kırmıştı Yerel Seçimlerde Bu defa MHP Adına ittifak olunca İttifaka destek olmayan Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz Demokrat Partiye Katılarak tekrardan Demokrat Parti’den Harran Belediye Başkan Adayı Olacağı Öğrenildi.

Menderes Atilla ise Demokrat Parti’den AK Parti’ye geçerek HDP’nin Elindeki Ceylanpınar Belediye Başkanlığını kazanmıştı.AK Parti tarafından yeniden Aday gösterilmeyen Menderes Atilla’nın Demokrat Parti’ye katılarak Ceylanpınar Belediye Başkanlığına Aday olacağı öğrenildi.İki İsimdende Basın açıklaması yapmazken Demokrat Parti Şanlıurfa İkinci Başkanı Katılımları sosyal medya hesabından paylaştı.

2019/01/2019-01-22-23-32-04.jpg
2019/01/2019-01-22-23-32-05.jpg

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Urfa İçin;
  4 hafta önce
  İndirildiler desek daha doğru olur...
 • Severekli
  4 hafta önce
  Ak dava nerde kaldı reisicumhurumuzun yanindakilerin çoğu bunlar gibi ilk durakta inecek tiplerdir yani ilk düşünceleri çikarlaridir dava onlar için bir anlam ifade etmiyor yazık
 • Kadir Muratlı
  4 hafta önce
  İnsinler dava adamları bunlar insinler
 • Abdurahman Altın
  4 hafta önce
  FakıbabA trene nasıl bindiyse bunlarda tekrar Allah izin verirse tekrar binerler
 • Mehmet İlçi
  4 hafta önce
  Tren kalmadı !!!
 • Ömer Şahin
  4 hafta önce
  Trene kacak bınecekler,yıne secılseler yıne akp ye gecerler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran Şehir Otogarı Açılışa Hazırlanıyor
Harran Şehir Otogarı Açılışa Hazırlanıyor
Çoban Köpekleri Tarım Fuarının İlgi Odağı Oldu
Çoban Köpekleri Tarım Fuarının İlgi Odağı Oldu