Peltek’ten Polat’a Ziyaret

Peltek'ten Polat'a Ziyaret

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ( ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek GAP Gündemi Gazetesi müdürü Veysel Polat'a bir ziyaret gerçekleştirdi.

21 Ekim 2018 - 17:43

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ( ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek GAP Gündemi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat'a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret kapsamında Veysel Polat ile bir araya gelen Başkan İ.Halil Peltek yaptığı açıklamada Şanlıurfa'nın çok önemli tarım, sanayi, tarihi ve kültürel değerlerin yanı sıra enerji potansiyeline sahip olduğunu belirterek; Şanlıurfa'nın bu değerlere sahip çıkma ve üstündeki tozları silkeleme zamanı gelmiştir. Allah vergisi bir çok müthiş değere sahibiz. Bu değerlerimizi sahiplenmek, Şanlıurfa'yı gerçek anlamda tarım, sanayi ve turizm şehri yapmak, hak ettiğimiz geliri elde etmek için kurum, kuruluş, STK'larımız ve vatandaşlarımız ile topyekûn ele ele vermeliyiz. Bu manada da yerel basınımıza çok iş düşüyor. İnanıyoruz ki; şimdiye kadar Şanlıurfa'nın tanıtımında önemli icraatlar üstlenen yerel basınımız bu önemli görevini yapmaya bundan sonra da devam edecektir" dedi.

ŞUTSO'dan beklentimiz yüksek

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, vatandaşın mutluluğunun bir şehrin kalkınmışlığından geçtiğini belirterek; Şehrimizin kalkınması için sanayicimize ve ticaret erbabımıza önemli görevler düşmektedir. Özellikle de sanayici ve ticaret erbabının örgütlü hali olan ŞUTSO'ya bu manada önemli görevler düşmektedir ve bizde sayın İbrahim Halil Peltek ve yönetiminin bu önemli görevi başarı ile yürüteceğine inanıyoruz" diyerek GAP Gündemi Gazetesi olarak Şanlıurfa'nın kalkınması için her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirtti

Bu haber 453 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kuzeyin Çocukları Şanlıurfa'yı Gezdi
Kuzeyin Çocukları Şanlıurfa'yı Gezdi
90 derecede çalışıyorlar
90 derecede çalışıyorlar