Perçi, Birecik’in Vergi Rekortmenlerini Ziyaret etti

Perçi, Birecik'in Vergi Rekortmenlerini Ziyaret etti

29. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa Birecik Kaymakamı Kadir PERÇİ, Birecik Vergi Dairesi Müdürü Hakan SANDIKÇI Birecik’in Vergi Rekortmenlerini ziyaret etti.

22 Nisan 2018 - 20:39

29. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa Birecik Kaymakamı Kadir PERÇİ, Birecik Vergi Dairesi Müdürü Hakan Sandıkçı Birecik’in Vergi Rekortmenlerini ziyaret etti.

Şanlıurfa Birecik Kaymakamı Kadir PERÇİ Birecik Vergi Dairesi Müdürü  Hakan SANDIKÇI ile beraber 29. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Birecik’te faaliyet gösteren ve vergi rekortmeni sıralamasında dördüncü olan Şirket sahibi işadamı Ahmet ATEŞ ile bir restoranda öğle yemeğinde bir araya geldi.

Yemekte, Birecik Belediye Başkanı Mehmet Faruk PINARBAŞI,  Birecik Ticaret Odası Başkanlığına yeni seçilen Birecikli İşadamı Sadettin BİLGİN de yer aldı. Birecik Kaymakamı Kadir PERÇİ, birçok kişiye istihdam sağlayan ve ülke ekonomisine katkıda bulunan işadamı Sayın Ahmet ATEŞ’i tebrik ederek çiçek takdim etti.

Daha Sonra Şanlıurfa Birecik Kaymakamı Kadir PERÇİ ve Birecik Vergi Dairesi Müdürü Hakan SANDIKÇI vergisini düzenli olarak ödeyen Hasan Saygı Gıda San. Ltd. şirketi, Işıksan Yemek Gıda Temizlik Taşımacılık şirketi, Macıroğlu İnşaat Taşımacılık şirketi ve STB İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. şirketini ziyaret etti.

Ziyaret ettiği işadamları ile bir süre görüşen Kaymakam Kadir PERÇİ, işadamlarına çiçek takdim edip vergi ödemesinde göstermiş oldukları hassasiyet için teşekkür ederek tebrik etti. Bu hassasiyetin diğer işadamlarımız ile esnaflarımıza da örnek teşkil edeceğine inandığını dile getiren kaymakam Perçi, işadamlarına hayırlı kazançlar dileklerinde bulundu.

Kaymakam Kadir PERÇİ’yi işyerlerinde görmekten mutlu olduklarını dile getiren işadamları, sıkıntılarını,  şikâyetlerini, mağdur oldukları ya da memnun oldukları uygulamaları ilçenin en yetkili mülki idare amirine ilk ağızdan iletebilmenin kendilerini memnun ettiğini ifade ettiler.(birecik haber- Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

2018/04/2018-04-22-20-46-03.jpg
2018/04/2018-04-22-20-46-07.jpg

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • misafir
    1 yıl önce
    urfa merkez ve ilçelerinde yeni fabrikaların açılmasının faydalı olacağına inanıyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu