Polat’tan Akçakale Adayına Destek

Polat’tan Akçakale Adayına Destek

AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi Vildan Polat AK Parti Akçakale Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya’ya destek maksadıyla ilçeyi ziyaret etti

16 Şubat 2019 - 22:57

AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya’ya destek maksadıyla Akçakale’ye giderek esnaf ziyaretleri yapıp AK Partiye ve adaylarına destek istedi.

31 Mart Seçimlerini AK Partinin Zaferiyle Sonuçlandıracağımıza İnanıyoruz

AK Parti Akçakale İlçe Koordinatörü Fethi Şeker ve beraberindekilerle birlikte Akçakale ilçesine giden AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat,“Akçakale Belediye Başkan adayımız Mehmet Yalçınkaya'nın Seçim Bürosunu ziyaret ettik.Daha sonra esnaf ziyaretlerinde bulunarak teşkilatımız ile toplantı yaptık.Gözlemlediğimiz kadarıyla AkçakaleherzamanAK Partininyanında. Bizlerde Allah’ın izniyle sizlerin de desteğiyle 31 Mart seçimlerini AK Partinin zaferiyle sonuçlandıracağımıza inanıyoruz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Seçim Manifestosunda açıkladığı gibi; teknolojinin imkânlarını, özellikle de yerli çözümleri teşvik ederek, şehirlerimizin emrine sunacağız.Millet Kıraathanelerini mahalle düzeyine kadar yaygınlaştıracağız.Tek tip kentsel dönüşüm uygulamaları yerine, bölgenin ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gözeten çözümler üreteceğiz.Kentsel dönüşüm projelerini, şehirlerimizi hem deprem riskinden, hem de çarpık yapılaşmadan kurtarmaya dönük olarak geliştireceğiz.Otopark meselesini, hem şehir planlarında, hem de imar uygulamalarında asli öncelik haline getireceğiz.Toplu taşıma projelerini hızlandırıp yaygınlaştırarak, şehirlerde yaşayan insanlarımızı trafikte boğulmaktan kurtaracağız” dedi.

Tek Düşüncemiz Memleketimize Ve İnsanlarımıza Hizmettir

Beraberinde İlçe Koordinatörü Fethi Şeker ve Akçakale İlçe teşkilatı üyeleriyle birlikte Akçakale ilçesinde esnaf ziyareti yaparak AK Partiye ve şahsına destek isteyen AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat’a teşekkür eden AK Parti Akçakale Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, “Akçakaleliler beni Milletvekilliğim zamanında da bilir ki, tek düşüncemiz memleketimize ve insanlarımıza hizmettir. Sayın Cumhurbaşkanımız açıkladığı manifestoda belirtilenleri ilçemizde de aynen uygulayacağız. Herkes te bilir ki, biz inşalarımıza hizmetkâr olmak için yola koyulduk. Bizim kimseyle alıp veremediğimiz olmaz, tek derdimiz Akçakale’ye hizmet etmektir” diyerek kendisine destek için Akçakale’ye gelen MKYK üyesi Vildan Polat ve beraberindekilere teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü