Pursaklar Belediyesi ile Bozova Belediyesine ziyaret etti
Reklam
Reklam

Pursaklar Belediyesi ile Bozova Belediyesine ziyaret etti

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, kardeş şehir Şanlıurfa Bozova Kaymakamlığı ile Bozova Belediyesi’ni ziyaret etti.

04 Ağustos 2017 - 15:50 - Güncelleme: 04 Ağustos 2017 - 19:46

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, kardeş şehir Şanlıurfa Bozova Kaymakamlığı ile Bozova Belediyesi’ni ziyaret etti. Kayyum olarak atanan Kaymakam Zekeriya Göker’den bilgi alan Başkan Çetin “Bozova’ya desteğimiz devam edecek” dedi.

Kayyum atanan belediyelerle tecrübe paylaşımında bulunmak üzere Şanlıurfa Bozova Belediyesi ile kardeş şehir yapılan Pursaklar Belediyesi tecrübe paylaşımına devam ediyor. 13 yıldır belediye başkanlığı yapan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, çalışmaları yerinde incelemek için Başkan Yardımcısı Vedat Demir ile birlikte Bozova’yı ziyaret etti.

İlk olarak Bozova Kaymakamlığında Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Zekeriya Göker’i ziyaret eden Selçuk Çetin, ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra Bozova Belediyesi’ni de ziyaret etti. Kaymakam Zekeriya Göker ile sahada inceleme de yapan Çetin, halkla sohbet edip talepleri dinledi.

Çetin, Pursaklar’daki projelerin bir kısmının Bozova’da uygulanabileceğini ifade ederek, “Daha önce de ekiplerimizi göndererek fizibilite çalışması yaptırıp, ilçenin ihtiyaçlarını tespit ettik. Sayın Kaymakamımız ile bunları istişare edip ve bundan sonraki süreçte neler yapabileceğimizi konuştuk. Bizler Pursaklar Belediyesi olarak proje paylaşımına ve destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Bozova’da ev ziyaretlerinde de bulunan Çetin, evlerine atılan bomba sonucu bir çocuğu vefat eden biri de sakat kalan aile ile yakından ilgilenip çocuklara oyuncak hediye etti. Bozova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Zekeriya Göker, Başkan Çetin’e ziyaret ve verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antalya'da şüpheli ölüm
Antalya'da şüpheli ölüm
17 iş yerini dolandıran şüpheliler yakalandı
17 iş yerini dolandıran şüpheliler yakalandı