Pursaklar’da 2 bin 530 kişi kültür gezisine katıldı

Pursaklar’da 2 bin 530 kişi kültür gezisine katıldı

Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından 2017’de düzenlenen kültür gezilerine toplam 2 bin 530 kişi katıldı.

23 Şubat 2018 - 22:47

Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından 2017’de düzenlenen kültür gezilerine toplam 2 bin 530 kişi katıldı. Sosyal ve kültürel belediyecilikte öncü olmaya devam eden Pursaklar Belediyesi, eğitimden kültüre, sanattan spora, alt yapıdan üst yapıya hemen hemen her alanda hizmet vererek, ilçeyi 'tebessüm şehri' haline getirdi. Yaptığı çalışmalar ve özgün projelerle Türkiye’ye örnek olan Pursaklar Belediyesi, kültür gezileriyle halkını tarihle, tarihi şehirlerle, kültürel zenginlikle, turistik mekanlarla buluşturdu. İstanbul, Çanakkale, Şanlıurfa, Konya, Bursa gibi şehirlere düzenlenen gezilerle Türkiye'nin güzelliklerini yerinde görme imkanı bulan Pursaklar halkı, 2017’yi dolu dolu geçirdi.

Yapılan günübirlik kültür gezileriyle ilçe halkına rehberler eşliğinde şehirleri gezdiren belediye, geziye katılanlara sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği de ikram ediyor. Kültür gezilerinden memnun kalan Pursaklarlılar, Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e sunduğu hizmet ve imkanlardan dolayı teşekkür ettiler. Her yıl binlerce kişinin kayıt yaptırdığı ve gideceklerin kurayla belirlendiği kültür gezileri 2018’de de devam edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı