Radar ve Emniyet Kemeri Denetimleri Arttırıldı

Radar ve Emniyet Kemeri Denetimleri Arttırıldı

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı radarla hız denetimleri ve Emniyet kemeri kontrollerini artırarak bayram tatili sonuna kadar aralıksız devam ettirecek.

21 Ağustos 2018 - 16:01

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Trafik Timleri tarafından Urfa ve bağlı ilçelerde trafik kazalarını azaltmak maksadıyla trafik denetimleri artırılarak uygulamalara devam ediliyor.

J.Trafik Timleri tarafından İçişleri Bakanlığınca başlatılan ‘’100 Günlük Trafik Güvenliği Eylem Planı’’ kapsamında icra edilen trafik tedbirleri en üst safhada alındığını ve bölgemizde kazaların yoğun olduğu yol kesimlerinde radarla hız denetimlerine ve Emniyet  kemeri uygulamasına önem verildiğini ayrıca İçişleri Bakanlığınca başlatılan ‘’Kırmızı Düdük’’ kampanyası kapsamında J. Trafik Timleri tarafından yapılan trafik kontrollerinde sürücülerin bilinçlendirilmesi ve sürücülerin üzerinde farkındalık oluşturulması için gereken çalışmalar azami şekilde yürütülüyor.

Jandarma Trafik Timleri tarafından yürütülen trafik kontrollerinin bayram tatili bitene kadar aralıksız süreceğini ve alınması gereken tedbirlerin en üst seviyede alınacağını kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü