Raketler Kardeşlik İçin Kapışacak

Raketler Kardeşlik İçin Kapışacak

Gençlik ve Spor Bakanlığının Doğu ve Güneydoğu Anadolu'daki illeri kapsayan Kardeşlik ve Spor Turnuvaları Projesi kapsamında masa tenisi turnuvası yapılacak

15 Ağustos 2018 - 12:05

Gençlik ve Spor Bakanlığının Doğu ve Güneydoğu Anadolu'daki illeri kapsayan Kardeşlik ve Spor Turnuvaları Projesi kapsamında masa tenisi turnuvası yapılacak. .

Kent ekonomisine katkısının yanında sosyal sorunluluk projeleri ile de azından söz ettiren Piazza, Erzincan, Diyarbakır, Hakkâri, Adıyaman, Batman, Bitlis, Van, Şırnak ve Şanlıurfa illerinin sporla anılmasını amaçlayan Kardeşlik ve Spor Turnuvaları Projesiyle, sporseverleri Masa Tenisi Turnuvası’nda ağırlayacak.

Şanlıurfalı raketler, Valilik himayesindeki etkinliklerde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevlilerince AVM’ nin giriş katında kurulacak masalarda, sporun birleştirici ve bütünleştirici rolünü gözler önüne serecek. Basketbol, voleybol, badminton, bisiklet, matrak ve masa tenisi turnuvaları Şanlıurfa il genelinde 10-18 Ağustos tarihleri arasında, Masa Tenisi Turnuvasının bir ayağı olan müsabakalar ise 15-16 Ağustos tarihlerinde AVM’ de gerçekleştirilecek.

Profesyonel ve amatör sporcuların katılabileceği etkinlik, 15 Ağustos’ta saat 16.00’da kayıtların alınmasının ardından başlayacak. Oldukça çekişmeli geçmesi beklenen müsabakalarda, yarışmacılar kadar onları izleyen aileleri, yakınları ve AVM ziyaretçileri de heyecan yaşayacak.

Bu haber 839 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Birden Ailesinin Acı Günü
Birden Ailesinin Acı Günü
Estetik mağduru kadının yüzü tanınmaz hale geldi
Estetik mağduru kadının yüzü tanınmaz hale geldi