Rektör Karacoşkun Bölge Üniversiteleri İşbirliği...

Rektör Karacoşkun Bölge Üniversiteleri İşbirliği Çalıştayı’na katıldı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Mustafa Doğan Karacoşkun Güneydoğu Anadolu Projesi Tanıtım ve Bölge Üniversiteleri İşbirliği Çalıştayı’na katıldı

02 Aralık 2017 - 20:50

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Mustafa Doğan Karacoşkun Güneydoğu Anadolu Projesi Tanıtım ve Bölge Üniversiteleri İşbirliği Çalıştayı’na katıldı.Şanlıurfa Harran Üniversitesi ile GAP Bölge Kalkınma Ajansı işbirliği ile düzenlenen “Güneydoğu Anadolu Projesi Tanıtım ve Bölge Üniversiteleri İşbirliği Çalıştayı” gerçekleştirildi. YÖK Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ali Yekta Saraç başkanlığında gerçekleşen çalıştaya, 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, bölge üniversite rektörleri, üniversitemiz BAP (Bilimsel Araştırma ve Proje) Koordinatörü Doç. Dr. Metin Açıkyıldız ve bölge üniversitelerin BAP koordinatörleri katıldı. YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç yaptığı konuşmada, bölgedeki üniversitelerin her geçen gün daha fazla kalkındığını, yenilik temelli ekonomik büyümeye önem verdiklerini dile getirdi.

İki gün süren çalıştayda, bölge üniversiteleriyle işbirliği imkanları, bölgesel sorunlar ve çözüm önerileri gibi birçok konuda değerlendirmeler yapıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu