Sade, Erken Seçim Birlik Çağrısıdır

Sade, Erken Seçim Birlik Çağrısıdır

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı M.Sadık Sade, Cumhurbaşkanını açıkladığı erken seçim kararının aslında bir birlik çağrısı olarak değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı

19 Nisan 2018 - 10:19

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Sade’den erken seçim değerlendirmesi, Bu birlik çağrısı tüm kaos planlarını bozacaktır.İfadelerinde bulundu.Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan erken seçim kararı ile ilgili TÜMSİAD’dan açıklama geldi.

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı M.Sadık Sade, Cumhurbaşkanını açıkladığı erken seçim kararının aslında bir birlik çağrısı olarak değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Ülkenin refahı ve ferahı için böyle bir kararın yararlı olacağına inandığını söyleyen Başkan Sade, “MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın görüşmesi sonrası açıklanan seçim kararı, ülkemizin önünü tıkamak için yapılan tüm kaos hesaplarını boşa çıkarmıştır. Genel seçimlerin 24 Haziran tarihine alınarak erken seçim olarak değerlendirilmesi Türkiye’yi kaosa sürüklemeye çalışanların planlarını bozacaktır. Ülkemiz büyük risklerle karşı karşıya bırakılmak istenirken milletimizin hem ekonomik hem de sosyal anlamda emin adımlarla yürüyüşünün önü kesilmek istenmektedir. Kaos planlarının bertaraf edilmesi için yeni sistemin bir an önce hayata geçirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı 24 Haziran 2018 erken seçim tarihinin devletimiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyoruz" şeklinde konuştu.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu