Şair Mehmet Ercan Urfalı Okuyucuları İle Buluştu

Şair Mehmet Ercan Urfalı Okuyucuları İle Buluştu

Şair Mehmet Ercan Şanlıurfalı Okurlarına 13 Şubat’ta yayınlanan Kalbimdesin Elimde Değil” isimli son kitabını imzaladı.

27 Mart 2018 - 11:19

Moda, müzik, edebiyat, sahne ve sinema dünyasının ünlü ve sevilen isimlerini ziyaretçileriyle buluşturan Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu kez Şair Mehmet Ercan’ı konuk etti. Şair Mehmet Ercan, “Toplumsal ve kültürel gelişime destek vererek ülkenin bugününe ve geleceğine katkıda bulunma” misyonuyla hizmet veren ve kitaptan kırtasiyeye, teknolojiden oyuncağa kadar her türlü ürünleri uygun fiyatla bulmanın mümkün olduğu TveK Mağazasında okuyucularıyla buluştu.

Okurlarına 13 Şubat’ta yayınlanan “Kalbimdesin Elimde Değil” isimli son kitabını imzalayan Ercan, kendisine yönetilen soruları da cevapladı. Televizyon ve radyoda programları yapan, kitapları en çok satanlar listesinde yer alan Ercan, duygu yüklü ve etkileyici üslubuyla sevenlerinin gönlünü bir kez daha adeta fethetti.

SÖZÜN BİTTİĞİ YERDE ŞİİR BAŞLAR

Genç yaşında büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Mehmet Ercan, kitaplarını imzalarken okurlarıyla da sohbet etti. Şiirin hayatının bir parçası olduğunu vurgulayan Şair Ercan, sözün bittiği yerde şiirin başladığını belirtti. Mehmet Ercan, kendisine özgü tarzıyla yansıttığı duyguları için “Şiir, öykü, deneme” dendiğini; fakat bütün bunları ‘densin’ diye kaleme almadığını ifade etti.

“AYRILIKLAR AŞKI BESLİYOR”

Seslendirdiği veya yazdıklarının aynı dertten mustarip takipçileri tarafından değer verilip sevildiğini aktaran Ercan, genellikle ayrılık üzerine yazdığını; çünkü aşkı besleyen şeyin kavuşmak değil, ayrılıklar, hatta kavuşamamalar olduğuna inandığını kaydetti. Mehmet Ercan, kitaplarını imzalarken sevenlerinin birlikte fotoğraf çektirme isteğini de geri çevirmedi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu