Şampiyon Sporculardan Demirkol’a Ziyaret- Videolu Haber

Şampiyon Sporculardan Demirkol'a Ziyaret- Videolu Haber

Balkan Şampiyonu Fatma Hanım Gökçe ile Dünya 3’üncüsü Yıldırım Oğuz, Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'u ziyaret etti.

21 Kasım 2017 - 16:30

Şanlıurfa Temsilcisi Haliliye Belediyespor Kick Boks takımını sporculardan Balkan Şampiyonu Fatma Hanım Gökçe ile Dünya 3’üncüsü Yıldırım Oğuz, Başkan Fevzi Demirkol’u makamında ziyaret etti. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkan Demirkol, “Haliliye Belediyesi olarak gençlerimizin spor yapmasını ve sağlıklı nesiller oluşturmayı temenni ediyoruz” dedi.

Şanlıurfa Temsilcisi Haliliye Belediyespor’dan Fatma Hanım Gökçe ile Yıldırım Oğuz, Başkan Fevzi Demirkol’u makamında ziyaret etti. Spor İşleri Müdürü Şavak Baysan’ın da yer aldığı ziyarette, Başkan Demirkol sporcuları aldıkları başarılardan dolayı tebrik etti. Haliliye Belediye Spor’da yaklaşık 8 ay aldığı eğitimle Balkan Şampiyonu olan Fatma Hanım Gökçe, verdikleri desteklerden dolayı Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür etti. 2016 yılında Muay Thai alanında Dünya Şampiyonu olan Yıldırım Oğuz’da, Kick Boks dünya şampiyonu olmak için Başkan Demirkol’a söz verdi.

Başkan Fevzi Demirkol da, sporculara başarılarının devamı için çok çalışmaları gerektikleri ve daha iyi sonuçlar elde etmeleri konusunda temennilerini ileterek, şunları söyledi:

“Haliliye Belediyesi olarak gençlerimizin spor yapmasını ve sağlıklı nesiller oluşturmayı temenni ediyoruz. Bu hususta çalışmalarımız devam ediyor. Haliliye Belediyespor olarak çeşitli alanlarda faaliyet göstermekteyiz. Burada yetişen sporcularımız, bize büyük başarılar kazandırıyorlar. Bayrağımızı, yurt dışında yapılan müsabakalarda göndere çektiriyorlar. Kick boks dalında Macaristan’da yapılan dünya şampiyonasında Yıldırım Oğuz isimli sporcumuz, dünya üçüncüsü oldu ve şanlı bayrağımızı göndere çektirdi. Yine aynı şekilde kick boksta Karadağ’da yapılan şampiyonada Fatma Hanım Gökçe isimli sporcumuz, Balkan Şampiyonu olmuştur. Bu sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum. Kendilerini tebrik ediyorum. Haliliye’ye, Türkiye Cumhuriyeti Devletine hayırlı olmasını diliyorum. Her yaştaki gençlerin spor yapması amacıyla çeşitli çalışmalarına katılmasını, Haliliye Belediye Sporun çalışmalarında yer almasını istiyoruz.”

Haliliye Belediye Spor sporcularından Fatma Hanım Gökçe Eylül 2017’de Karadağ’da düzenlenen Kick Boks Balkan Şampiyonasında rakiplerinin tamamını geçerek Balkan Şampiyonu, Yıldırım Oğuz da, Macaristan’daki Kick Boks Dünya Şampiyonasında dünya üçüncüsü olmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa Büyükşehir İndirime Gitti
Şanlıurfa Büyükşehir İndirime Gitti
CHP'nin Urfa'daki O İlçe Başkanlığıda İstifa Etti
CHP'nin Urfa'daki O İlçe Başkanlığıda İstifa Etti