ŞANDER’den Şanlıurfa Vakfına Ziyaret

ŞANDER'den Şanlıurfa Vakfına Ziyaret

Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) Yönetim Kurulu, yeni seçilen Şanlıurfa Vakfı yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

02 Ağustos 2017 - 16:57 - Güncelleme: 02 Ağustos 2017 - 17:03

Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) Yönetim Kurulu, yeni seçilen Şanlıurfa Vakfı yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Şanlıurfa Vakfı Yönetim Kurulu başkanı Sedat Sözer tarafından çok sıcak bir şekilde karşılanan ŞANDER Yönetimi, yeni seçilen Şanlıurfa Vakfı Yönetimine başarılar diledi.

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiçek ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Birlikten kuvvet doğar ilkesini benimseyerek, Ankara’da iki kardeş kuruluş olarak yapılacak etkinliklerde daima Vakıfın yanında olacaklarını belirtti.

ŞANDER Yönetim Kurulu üyeleri de yeni seçilen Şanlıurfa Vakfı Yönetim kuruluna başarılar diledi.

Şanlıurfa Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Sözer'de ŞANDER Yönetim Kurulunun ziyaretinden ziyadesiyle memnun olduklarını belirterek, yapacakları faaliyetleri ve etkinlik projeleri hakkında bilgi verdiler.

Samimi bir havada geçen ziyaret sonunda ŞANDER ve Vakıf yöneticileri kadim şehrimiz Şanlıurfa’ya hizmet için daha sık bir araya gelecekleri temennisinde bulundular.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfaspor’dan 4 Transfer
Urfaspor’dan 4 Transfer
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı