ŞANDER’DEN Urfalı Bürokratlara Ziyaret

ŞANDER'DEN Urfalı Bürokratlara Ziyaret

ŞANDER-Ankara Şanlıurfalılar Derneği Ankara'da Urfalı Bürokratları makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

06 Nisan 2018 - 23:06

ŞANDER-Ankara Şanlıurfalılar Derneği Yönetim Kurulu yeni görevlere atanan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Toprak-Tarım Reformu Genel Müdür V.Sayın Emin İZOL, Personel Genel Müdür V.  Sayın Halil FİNCAN, Daire Başkanları Sayın Bekir Sıtkı ÖZBEK,  Sayın Erdinç İNCEDİŞ, Sayın Halil ESİN, Sayın Nihat SABUNCU, Habip ASLAN’ı Ayrıca Et ve Süt Kurumu Genel Müdür Yardımcısı V. Sayın Ferda YILDIRIM ile Toprak Mahsülleri Ofisi Genel Müdür Yardımcısı  V. Sayın Ali AKAY’ı makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi bildirdi.

ŞANDER olarak Ankara’da Urfalı Bürokratın az olmasını her platformda dile getirirken üst düzey görevlere atanan hemşerilerimizle gurur duymaktayız. Temennimiz o dur ki Görev unvanlarının yanında bulunan (V.)’lerin En kısa zamanda Asıl Görevlere dönüşmesidir. Yeni Atanan Bürokratlarımızı kutluyor Görevlerinde başarılı olmalarını diliyoruz. Denildi (Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu