Şanlıurfa BB Meclis Üyelerinden AK SKM’ye ziyaret

Şanlıurfa BB Meclis Üyelerinden AK SKM'ye ziyaret

Şanlıurfa BB Meclis Üyelerinden AK SKM'ye ziyaret AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret etti.

12 Şubat 2019 - 15:44

Şanlıurfa BB Meclis Üyelerinden AK SKM'ye ziyaret AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri, Meclis Başkan Vekili Nihat Kılıçöncülüğünde AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret ederek, yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi alıp, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İl SKM Başkan Yardımcısı Cemil Çadak ile bir süre görüşen Belediye Meclis üyeleri, karşılıklı fikir alış verişinde bulunduktan sonra hatıra fotoğrafı çektirip SKM’den ayrıldılar.

Partimizin Kuruluşundan Beri Halkımızla İç İçeyiz

Seçim çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirtenAK Parti İl SKM Başkan Yardımcısı Cemil Çadak,“AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı olarak, 31 Mart seçimleri için çalışmalarımızı Büyükşehir Belediye Başkan adayımız belirlendikten sonra başladık. İlçe Belediye Başkan adaylarımız da belirlendikten sonra İl SKM hazırlıklarına başladık, ilçelerde de SKM kurulması için teşkilatlarımızı bilgilendirdik. Şimdi de ilçe SKM’lerimizle irtibat halindeyiz. Adayımızın programları konusunda, zaman zaman yönlendirmeler de yapıyoruz. Yapılan çalışmalarla kendimizi vatandaşlarımıza biraz daha sevdireceğiz. Zaten partimizin kuruluşundan beri halkımızla iç içeyiz ve her an sorunlarını, taleplerini öğreniyor ve ilgili yerlere ulaştırarak çözümüne çalışıyoruz” dedi.

AK Parti Olarak Milletimizin Hizmetine Talibiz

AK Parti İl SKM Başkan Yardımcısı Cemil Çadak,“Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Seçim Manifestosunun çok önemli olduğunu ve uyulması gerektiğini biliyoruz ve ona göre hareket ediyoruz. Seçim sonrası Belediye Başkanlarımız da aynen uygulayarak halkımıza efendi değil, hizmetkâr olacaklardır. ‘Memleket işi, gönül işi’ diyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ ile AKParti olarak milletimizin hizmetine talibiz.Bizleri ziyaret eden Büyükşehir Belediye Meclis üyesi arkadaşlarımıza da candan teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde