Şanlıurfa Büyükşehir Başkanlığına Sürpriz Aday Adayı

Şanlıurfa Büyükşehir Başkanlığına Sürpriz Aday Adayı

Şanlıurfalı Gazeteci Köşe yazarı Ömer Kapaklı, Sosyal medya hesabından AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan’ın Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanı adayı olacağı imasında bulundu.

03 Nisan 2018 - 10:29 - Güncelleme: 03 Nisan 2018 - 10:45

Şanlıurfalı Gazeteci Köşe yazarı Ömer Kapaklı, Sosyal medya hesabından AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan’ın Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanı adayı olacağı imasında bulundu. Kapaklı, Dün akşam Havaalanındaydım. Milletvekili Halil Özcan Bey de vardı. O’nun yanında bir dostun söylediği aynen şöyle Sayın Halil Özcan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı görüntü şu: Aday adayı çok olacak benden söylemesi diyerek takipçilerine duyurdu.

Kapaklı Daha Sonra, Sayın Halil Özcan Milletvekilliği döneminde hep doğruyu savundu. Mert bir Politikacı Aday adayı olursa ciddi bir alternatif olur Kişisel düşüncem onunda niyeti ve gönlü Belediye Başkanlığında. İfadelerinde bulundu.

Ömer Necdet Kapaklı’nın şu ifadeleri kısa sürede Şanlıurfa Gündemine otururken Şanlıurfa’da seçim havası yavaş yavaş oluşmaya başladı.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü