Şanlıurfa Büyükşehir Yetim ve Öksüzleri Unutmadı-Videolu...

Şanlıurfa Büyükşehir Yetim ve Öksüzleri Unutmadı-Videolu Haber

anlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 250 yetim, öksüz çocuklara ve yakınlarına yönelik yemek programı düzenledi.

22 Mart 2018 - 11:14 - Güncelleme: 22 Mart 2018 - 19:08

Babasını veya Annesi vefat eden öksüz ve yetim çocukları tespit ederek sosyal yaşantılarına katkıda bulunmak için birçok çalışma başlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 250 yetim, öksüz çocuklara ve yakınlarına yönelik yemek programı düzenledi.

Sosyal Belediyecilik ilkesi ile çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, yetim ve öksüz çocuklara yönelik birçok etkinlik, yardım ve destek programlarını sürdürüyor. Bu kapsamda 250 yetim ve öksüz çocuklarına ve yakınlarına yönelik düzenlenen yemek programına Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdülkadir Açar ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar katıldı.

Yetim ve Öksüzlerle ilgilenerek yakınları ile sohbet eden Genel Sekreter Açar, "Kendi evinizde kendi sofranızdasınız. Bu Devlet hep yetimlerinin ve öksüzlerinin yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Devletimiz var olduğu sürece yetimlerimiz ve öksüzlerimiz bizimdir ve onların yanında olmaya devam edeceğiz. Allah Devletimize ve milletimize zeval vermesin" şeklinde konuştu (Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri-Şanlıurfa Haber)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞUTSO'da Uluslararası Ticaret Eğitimi Verilecek
ŞUTSO'da Uluslararası Ticaret Eğitimi Verilecek
Filoloji Üniversitesi Birecik'i Keşfedecek
Filoloji Üniversitesi Birecik'i Keşfedecek