Şanlıurfa’da 2.Abdülhamid Han Paneli Düzenlenecek

Şanlıurfa'da 2.Abdülhamid Han Paneli Düzenlenecek

Yıldız Sarayı Vakfı tarafından 27 Kasım Pazartesi Günü Şanlıurfa DSİ 15. Bölge Konferans Salonu’nda II.Abdülhamid Han Paneli Düzenlenecek.

25 Kasım 2017 - 16:58

Yıldız Sarayı Vakfı’nın, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen "Çağını Aşan Sultan II.Abdülhamid Han" projesi kapsamında düzenlenecek olan “Ufkundan İzlerle Fotoğraf Sergisi” ve Panel açılışı 27 Kasım 2017 Pazartesi günü Şanlıurfa’da DSİ 15. Bölge Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Yıldız Sarayı Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Zeynep Karahan Uslu’nun katılımıyla gerçekleşecek olan “Sultan II. Abdülhamid Han ve Çağı Yönetmek Paneli” toplantısı, 

15.00 - 17.00 "Sultan 2. Abdülhamid ve Çağı Yönetmek Paneli"

15.00 - 15.30 - Protokol Konuşmaları (Prof.Dr. Zeynep Karahan Uslu, YSV MH Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Abdullah Erin, Şanlıurfa Valisi )

15.30-17.00 Panel (Moderatör: Prof.Dr. Zeynep Karahan Uslu - Yıldız Sarayı Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı )

Panelistler; Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu Belediye Başkanı "Kalkınma ve Birlik Fikrinin Öncüsü olarak Sultan II. Abdülhamid Han"Prof. Dr. Ahmet Kavas, İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi "Sultan II.Abdülhamid'in Afrika'lı Müslümanları Tanıma ve Onlarla Yakınlaşma Siyaseti"Doç. Dr. Mehmet Ö. Alkan, İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi-Siyasi Tarih "Sultan II.Abdülhamid Döneminde Osmanlı  Modernleşmesi"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MHP Siverek Başkanından Fatih Bucak Açıklaması
MHP Siverek Başkanından Fatih Bucak Açıklaması
Şanlıurfa'da Yanlış Kapıyı Çalan Dolandırıcı Kaçtı
Şanlıurfa'da Yanlış Kapıyı Çalan Dolandırıcı Kaçtı