Şanlıurfa’da Ayakkabıcılar Sitesi Yaptırıyor

Şanlıurfa'da Ayakkabıcılar Sitesi Yaptırıyor

Şanlıurfa Yatırım izleme ve Koordinasyon Başkanlığınca Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde Ayakkabıcılar Sitesi yaptırıyor

20 Kasım 2017 - 16:43

Şanlıurfa Yatırım izleme ve Koordinasyon Başkanlığınca Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde Cazibe Merkezlerinin desteklenmesi kapsamında Ayakkabıcılar Sitesi yaptırıyor. Edinilen bilgiye göre; yatırım izleme Müdürlüğü ile yatırım izleme ve koordinasyon Başkanlığınca Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde 6 adet prefabrik fabrika binası ve 1 adet dükkan ile çevre düzenleme işleri ihale edilecek. İhalesi 4 Aralık 2017 günü, saat: 10.30’da Veysel Karani mahallesi Darçın sokak no:10 kat:4 Haliliye adresinde yapılacak. Sözleşmenin imzalanmasından sonra 10 gün içinde yer teslimi yapılacak ve yer tesliminden itibaren 270 gün içinde tamamlanacak.

Türkiye’ nin önde gelen ayakkabı firmaları Şanlıurfa’da ayakkabı üssü kurmak için girişimde bulunmuştu. Yaklaşık 30 ayakkabı fabrikası için yer tahsisi yapılan kentte, bu fabrikalardaki toplam istihdamın da 5 bine ulaşması bekleniyor.(Şanlıurfa 63 Haber)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa Büyükşehir İndirime Gitti
Şanlıurfa Büyükşehir İndirime Gitti
CHP'nin Urfa'daki O İlçe Başkanlığıda İstifa Etti
CHP'nin Urfa'daki O İlçe Başkanlığıda İstifa Etti