Şanlıurfa’da Başkan Yardımcısına Ahlaksız Kumpas

Şanlıurfa'da Başkan Yardımcısına Ahlaksız Kumpas

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Giray Küçük’e bir kadını işe aldırmak isteyen aynı belediyeden başka bir başkan vekili tarafından ahlaksız bir kumpas kurulmak istendi.

05 Şubat 2019 - 23:18 - Güncelleme: 13 Şubat 2019 - 10:18

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Giray Küçük’e bir kadını işe aldırmak isteyen aynı belediyeden başka bir başkan vekili tarafından ahlaksız bir kumpas kurulmak istendi.Eyyübiye Başkan Vekili Hasan B. Mehmet Ekinci'nin Talimatıyla Eyyübiye Belediyesine seni İşe Alacağız vaadiyle Eyyübiye Başkan vekili Hasan B'ın tuttuğu Bayanın Mehmet Giray Küçük'e ve İşçilere Kumpas kurma planlarının ses kayıtları sosyal medyada ortaya çıktı.

Ses Kayıtlarında Hasan B. Tuttuğu Kadına İşin Bitmiştir O Çıktıktan sonra dışarıya çıkar kol kol çıkmaya çalış Dış Sitenin önüne çıkar beraber resimde çek denildiği duyuldu.

Konu İle İlgili Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Giray Küçük Yaptığı Açıklamada, Bugün Şahsıma kurulan ahlaksız kumpas olayıyla ilgili bazi ses kayitlari sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde paylaşılmıştır. Bununla ilgili bir açıklama yapma gereği duyulmuştur. Konuyla ilgili şanlıurfa cumhuriyet başsavcılığına avukatım aracılığıyla ilgililer hakkında suç duyurusunda bulunulup sosyal medyada paylasilanlar haricindeki baska delillerde savcılığa teslim edilecektir.Kamuoyunun bilgisine arz ederim.İfadelerinde bulundu

2019/02/2019-02-05-23-27-51.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu