Şanlıurfa’da Eksrim Rüzgarı Esecek

Şanlıurfa'da Eksrim Rüzgarı Esecek

Şanlıurfa'da Eksrim rüzgarı esecek, 28-29 Nisan tarihlerinde Büyükler Eksrim Fedarasyon Kupası müsabakaları Urfa'da yapılacak.

26 Nisan 2018 - 12:53

Şanlıurfa'da Eksrim rüzgarı esecek, 28-29 Nisan tarihlerinde Büyükler Eksrim Fedarasyon Kupası müsabakaları Urfa'da yapılacak.Türkiye Eksrim Federasyonu tarafından bu yıl Şanlıurfa’da önemli program düzenlenecek.Federasyon, Büyükler Eksrim Fedarasyon Kupası’nı bu yıl Şanlıurfa’da düzenlemeyi kararlaştırdı.

Güneydoğu’nun incisi, Peygamberler Şehri Şanlıurfa, ilk kez bir eksrim organizasyonuna ev sahipliği yapacak. Son yıllarda Avrupa ve Dünya şampiyonalarında kazandığı tarihi başarılarla eksrim, spor gündemine oturmayı başardı. Türkiye Eskrim Federasyonu, Büyükler Eksrim Fedarasyon Kupasını bu yıl Şanlıurfa’da düzenlemeyi kararlaştırdı.

Kılıç ve Epe kategorisinde Türkiye’nin en seçkin erken ve kadın eskrimcilerinin boy göstereceği Büyükler Eksrim Federasyon Kupası, 28-29 Nisan tarihlerinde 11 Nisan Spor Salonu’nda gerçekleştirecek.Türkiye Eksrim Federasyonu Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Nihat Gültekin, Büyükler EksrimFedarasyon Kupası finaline tüm Şanlıurfalıları ve sporseverleri davet etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde