Şanlıurfa’da Eskiyen Su Depoları Yenileniyor

Şanlıurfa'da Eskiyen Su Depoları Yenileniyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi SUSKİ Genel Müdürlüğü tüm ilçelerdeki su depolarının bakım ve onarımını gerçekleştirerek Eskiyen Su Depoları Yenileniyor.

25 Ekim 2018 - 14:41 - Güncelleme: 25 Ekim 2018 - 14:48

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan büyük kapsamlı alt yapı çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor. Gerek alt yapı gerek ise yenilikçi projeleri ile birçok ödüle layık görülen ŞUSKİ Genel Müdürlüğü tüm ilçelerdeki su depolarının bakım ve onarımını gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin en kaliteli içme sularından birini vatandaşlara sunan ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Kent merkezi ve 13 ilçenin kırsal mahallerinde yer alan 200’e yakın su deposunun temizliğini, bakımını ve onarım çalışmalarını gerçekleştirdi.

Her yıl rutin olarak sürdürülen çalışmalar kapsamında içme suyu depolarına dışarıdan müdahaleleri önlemek amacıyla tel ve çit çekilirken, içme suyunun muhafaza edildiği bölümler koruyucu astarlar ile yenileniyor.  Revize edilmesi gereken içme suyu hatları yeni ve sağlıklı boruları ile değiştirilirken bir yandan da depoların dış yüzeyindeki boya ve tadilat işleri sürdürülüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü