Şanlıurfa’da FLO Ayakkabı Fabrikası Kuruldu-Videolu Haber

Şanlıurfa’da FLO Ayakkabı Fabrikası Kuruldu-Videolu Haber

Yüzlerce gencin iş imkanına kavuştuğu ve Türkiye’nin en ünlü marka ayakkabılarının üretildiği İşadamı H. Ahmet Ziylan öncülünce FLO Ayakkabı fabrikası kuruldu.

11 Ocak 2018 - 22:49

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulunun Flo Ayakkabı Fabrikasında gerçekleştirilen toplantısına katıldı.Vali Erin başkanlığında, İşadamı H. Ahmet Ziylan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantının ardından Vali Erin ve OSB yönetim kurulu üyeleri Flo Mağazacılık ve Pazarlama şirketinin üretim tesislerini gezerek, üretim aşamaları hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Yüzlerce gencin iş imkanına kavuştuğu ve Türkiye’nin en ünlü marka ayakkabılarının üretildiği tesisleri ziyaret eden Vali Erin, Şanlıurfa’ya yatırımın gelmesi için sanayicilere her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek, girişimlerinden dolayı H. Ahmet Ziylan’ı tebrik etti.

İşadamı H. Ahmet Ziylan da, OSB Yönetim Kurulu toplantısına ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Erin ve OSB heyetine teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Feridun bulut
    5 ay önce
    Ben iş arıyorum iki çoçuk babasıyım daha önce a.... tekstilde iki yıl çalıştım şuan fabrika kapanmıştır Daha öncede başvuru yapmıştım fabrikanıza beni işe alsanız sevinirim Tlf 05457102910
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Bu Sitede Aidatı Geciktiren Faiz Ödüyor
Urfa'da Bu Sitede Aidatı Geciktiren Faiz Ödüyor
Rızvanoğlu Ailesinin Acı Kaybı
Rızvanoğlu Ailesinin Acı Kaybı