Şanlıurfa’da Gizli Güçler AK Parti Aleyhine Nasıl...

Şanlıurfa'da Gizli Güçler AK Parti Aleyhine Nasıl Çalışıyor ?

Siyaset Bilimcisi Terör ve İstihbarat Uzmanı Şanlıurfalı Yazar Doç.Dr. Kenan Karataş Şanlıurfa'da Gizli Güçler AK Parti Aleyhine Nasıl Çalışıyor ? Soruları ile Ak Partiye zarar verenlere yüklendi.

27 Aralık 2018 - 23:10 - Güncelleme: 27 Aralık 2018 - 23:23

Siyaset Bilimcisi Terör ve İstihbarat Uzmanı Şanlıurfalı Yazar Doç.Dr. Kenan Karataş Urfa Esnafına kesilen cezaların makbuzlarını paylaştıktan sonra bir açıklama yaptı.

Urfalı Yazar Doç.Dr.Kenan Karataş, Gizli güçler Şanlıurfa'da AK Parti aleyhine nasıl çalışıyor ? Dikkat ettiniz mi ? Basına ve sosyal medyaya yansıyan ve toplumsal infiale yol açan hiçbir Köy yolu yapılmıyor. Peki neden? AK Parti'ye inanılmaz derecede zarar vermeye başlayan yol sorunu neden çözülmüyor.? Kasıt var mı? Var ve çözülmez! Çünkü hizmet yapıldığı taktirde AK Parti puan kazanacak, Büyükşehir adayına destek artacaktır. Yapmazlar çünkü, AK Parti kaybederse onlar prim yapacak ve başları dik Reis-i Cunhur'a karşı dilleri uzayacaktır. Yol ekipleri ne yapıyor? Sorunsuz basına ve medyaya yansımayan yolları yapıyor. Ve böylece sorunlu yerleri kamçılayıp AK Parti'ye zarar vermeleri sağlanıyor. Tıpkı seçim arifesinde encümen kararı çıkarıp esnafa ceza yağdırdıklarıı gibi..

Acaba diyorum, mevcut başkan tekrar aday olsaydı bu cezalar yine yazılır mıydı, yoksa ceza yazılmaması yönünde talimat mı verilirdi? Çok basit bir örnek; Sn. Zeynel Abidin Beyazgül'ün ve Sn. Bahattin Yıldız'ın şahsına karşı duyduğum teveccühü her platformda ve bütün ekranlarda ifade ettim. Bunu bilen karşı cephe gerek yol ve gerekse yaptığı özel görüşmelerle  bu sevgiyi bitirmeye ve AK Parti Şanlıurfa aleyhinde paylaşımlara zorluyorlar. Örneğin çok basit ve anında unutulacak olan ceza makbuzları için neden bütün önemli gazeteciler arandı? Neden sosyal medyalar ayaklandırıldı? Neden Urfa'nın sorunu haline getirildi? Oysa 1 gün sonra unutulacak ve kimseye zarar vermeyecekti. İşte burada ve bu olayda kasıt aşkrdr. Altını çizerek söylüyorum; benim AK Parti ile asla ve asla sorunum yoktur. Aksine hak ve adaleti savunurken AK Parti'ye ve adayına da dolaylı olarak sorunlarını ve muhaliflerini hatırlatıyorum. AK Parti'nin şuan ki en güçlü muhalifi büyük belediye ve bazı işbirlikçi küçük belediyelerdir. Ve bu muhaliflik önlem alınmadığı takdirde daha güçlü ve sert uygulamalara imza atarak partiyi yıpratmaya devam edecektir.İfadelerinde bulundu

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü