Şanlıurfa’da Görev Yapan Gazeteciler Mevlid-i Şerif Okutacak

Şanlıurfa'da Görev Yapan Gazeteciler Mevlid-i Şerif Okutacak

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeni ile Şanlıurfa’da görev yapan Gazeteci Meslek örgütleri Dergâh camisinde Mevlid-i Şerif okutulacak.

05 Ocak 2018 - 21:09 - Güncelleme: 05 Ocak 2018 - 21:12

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeni ile Şanlıurfa’da görev yapan Gazeteci Meslek örgütleri Dergâh camisinde Mevlid-i Şerif okutulacak. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeni ile Şanlıurfa’da görev yapan Gazeteciler; Ebediyete intikal etmiş  “Gazeteciler”, “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri” ve “Terörle mücadelede şehit olan polis, asker, güvenlik korucuları” başta olmak üzere “ tüm şehitlerimiz”  için Dergâh camisinde Mevlid-i Şerif okutulacak.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Şanlıurfa’da görev yapan Gazeteciler ile Gazeteci meslek örgütlerinin yaptığı istişare sonucunda 10 Ocak 2018 Çarşamba günü  Mevlid-i şerif okutulmasına karar verildi.

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ve Şanlıurfa Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celal Çiftçi gazetecilerle yapılan iştişare sonucu alınan karar üzerine Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Açık’ı ziyaret ettiler. Ziyaret sonucunda Şanlıurfa İl Müftülüğünün desteği ile 10 Ocak 2018 Çarşamba günü, saat : 11.30’da Dergah Camiinde , 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve terörle mücadele şehit olan polis, asker, güvenlik korucuları  başta olmak üzere tüm şehitlerimiz için Dergah camisinde Mevlid-i Şerif okutacak.

Gazeteci Meslek örgütleri tarafından yapılan ortak açıklamada,  Şanlıurfa’da görev yapan gazetecilerle yaptığımız istişare neticesinde 15 Temmuz Demokrasi şehitleri,  terörle mücadele şehit olan polis, asker, güvenlik korucu başta olmak üzere tüm şehitler için 10 Ocak 2018 günü, saat: 11.30’da Dergah camiinde Mevlid-i Şerif okutuyoruz.

10 Ocak 2018 günü, saat: 11.30’da Dergah Camiinde düzenleyeceğimiz Mevlid-i Şerife Tüm meslektaşlarımız ile birlikte ilimizde görev yapan Mülki, idari, adli, Mahalli idarelerin tüm yetkilileri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yetkilileri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile çalışanları ve tüm Şanlıurfalıların davetli olduğu belirtildi.(Şanlıurfa 63 Haber)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da kadın kılığına girerek saklanan tacizci yakalandı
Şanlıurfa'da kadın kılığına girerek saklanan tacizci...
Yaşlı kadını 100 bin TL dolandırdılar
Yaşlı kadını 100 bin TL dolandırdılar