Şanlıurfa’da Halil İbrahim Sofrası Kuruyor

Şanlıurfa’da Halil İbrahim Sofrası Kuruyor

Şanlıurfa'da 27 Mayıs'ta iftar programı sonrası Hz. İbrahim Peygamberin tevhid inancı, misafirperverliği ve cömertliği konularını işlenecek.

25 Mayıs 2018 - 15:46

Düzenlediği etkinliklerle Ramazan ayının maneviyatını en iyi şekilde yansıtan Büyükşehir Belediyesi, Halil İbrahim Sofrası İftar Programı ve sonrasında düzenlenecek 'Hz. İbrahim'in Tevhid İnancı' konulu söyleşi ile yine binlerce vatandaşı aynı çatı altında buluşturacak.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Ramazan ayı programlarına devam ediyor. Kent merkezinin yanı sıra her gün farklı bir ilçede 'Kardeşlik Sofrası' adı altında iftar programları düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, bu kez Halil İbrahim Sofrası iftar programı ve sonrasında  'Hz. İbrahim'in Tevhid İnancı' konulu söyleşi ile Şanlıurfalıları yine aynı adreste bir araya getirecek.

27 Mayıs Pazar günü Arkeoloji Müzesi Önündeki etkinlik alanında verilecek iftara Bosna Hersek Reis-Ul Ulema Temsilcileri ile Filistin Âlimler Birliği Temsilcileri de katılım gösterecek.

İftar programının ardından adres bu kez Balıklıgöl Amfi Alanı olacak. Alanda Talha Bora Öge moderatörlüğünde; Filistin Alimler Birliği Temsilcisi, Bosna Hersek Hocalar Birliği Temsilcisi ve çok sayıda davetli Hz. İbrahim Peygamberin tevhid inancı, misafirperverliği ve cömertliği konularını işleyecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı