Şanlıurfa’da MHP’den Ak Partiye Katılım

Şanlıurfa’da MHP'den Ak Partiye Katılım

Milliyetçi Hareket Partisi Harran Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Ekinci, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları Halil Özcan, Ahmet Akay'ın hazır bulunduğu toplantıda ailesi ile birlikte AK Parti saflarına katıldı

07 Haziran 2018 - 19:31

Milliyetçi Hareket Partisi Harran Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Ekinci, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları Halil Özcan, Ahmet Akay ve Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz'un hazır bulunduğu toplantıda ailesi ile birlikte AK Parti saflarına katıldı.

AK Partiye geçişin olduğu toplantıda açıklama yapan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Halil Özcan “Hepinizin orucunu Allah kabul etsin bugün Damlasuyu Mahallemizde İbrahim Ekinci başkanımızın daveti üzerine hepimiz bir aradayız. Aramızda gerek Şanlıurfa merkezden, Eyyübiye, Haliliye, Harran ve Akçakale’den biniicil aşiretinin muhtarları geçmişte olduğu gibi AK Parti’nin yanındalar her zaman yanımızda oldular. İbrahim Ekinci Başkanımız da Milliyetçi Hareket Parti’sinden meclis üyesi olmuştu. Bugünde AK Parti’ye geçişini ailesi ile birlikte tüm Biniicil aşireti ile birlikte AK Parti’de yer alacaklarını belirttiler. Ben kendisine ve tüm Biniicil aşiretine, akrabalarımıza, Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum.”

İbrahim Ekinci “Değerli vekilim ve Belediye Başkanım gelen misafirlerimiz Biniicil aşireti olarak ben ve burada benimle beraber olan bütün aşiretimizle beraber MHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçiyoruz.”

İbrahim Özyavuz “24 Haziran seçimlerinin nasıl önemli bir seçim olduğunu bölge olarak anlamaya başladı arkadaşlar. Katılımlar ve destekler çoğalmaya başladı. Ben bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum"dedi.

Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz ise, İbrahim Ekinci'nin AK Parti ailesine geçtiği için mutlu olduğunu ifade ederek bu katılımın partimize hayırlı olmasını diliyorum. " Şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Halil Özcan, AK Parti saflarına geçen Harran Belediye Meclis üyesi İbrahim Ekinci'ye AK Parti rozetini taktı.

2018/06/2018-06-07-19-33-03.jpg
2018/06/2018-06-07-19-33-04.jpg

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • urfa
  1 yıl önce
  Bir cepten çıkarıp diğer cebine koymak gibi.
 • Ahmet Özyavuz
  1 yıl önce
  Çok yanlış bir paylaşım
 • HACI AHMET ÖZYAVUZ
  1 yıl önce
  Öncelikle merhaba böyle paylaşımlar sizi hem küçük düşürüyor hem de size inanma güvenlerini yitiriyorlar şuan ak parti ve mhp ittifak içindeler ve tek parti sayılıyorlar sizin böyle paylaşım yaparak hem ittifak ı zedelemek oluyor hem de milletin kafasını karıştırıyorsunuz bunları paylaşacağınıza hdp den yada chp den ak parti ye katılan ların haberini yaparsanız daha çok iyi olur ve ülkemiz için daha hayırlı olacağına inanıyorum sanliurfa63.com sitesinin bundan sonraki paylaşımlarında dikkat edeceğini umuyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü