Şanlıurfa'daki Atletizm Kros Koşusu sonuçları belli oldu

Şanlıurfa'daki Atletizm Kros Koşusu sonuçları belli oldu

Şanlıurfa Meb ve Şanlıurfa Gençlik spor organizasyonunda Atletizm Kros dalında kazananlar, yapılan koşular sonucunda belli oldu.

Şanlıurfa'daki Atletizm Kros Koşusu sonuçları belli oldu
10 Ocak 2017 - 23:15

2016/2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Urfa Gençlik Spor İl Müdürlüğünün organizasyonuyla 09-10 Ocak tarihleri arasında GAP Arena Stadyumunda Atletizm Kros dalında kazananlar, yapılan koşular sonucunda belli oldu.

38 Takım ve 218 Atlet’in katıldığı Turnuvada yapılan koşular sonucunda ;

Atletizm Kros Yıldız Kızlar:

1.- Berfin Mece ( Tenekeci Mamut Güzelgöz Orta Okulu)

2.- Yüsra Canbek ( Fatih Sultan Mehmet Orta Okulu )

3.- İmhan Boztepe ( Bozova Kız İmam Hatip Orta Okulu )

4.- Zeynep Doğan ( Şanlı Avşar Orta Okulu )

Atletizm Kros Yıldız Erkekler:

1.- İsmail Yıldız ( Küçükhan Orta Okulu )

2.- Halil Tekin ( Gazi Orta Okulu )

3.- Halil Gider ( Küçükhan Orta Okulu )

4.- Süleyman Aslan ( Fatih Sultan Mehmet Orta Okulu )

Atletizm Kros Genç Kızlar A :

1.- Hayrunisa Canbek ( Spor Lisesi )

2.- Melike Ökde ( Eyyüp Göncü Anadolu Lisesi )

3.- Nesibe Yıldız ( Orhangazi Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi )

4.- Canan Kahraman ( Özel Erkan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )

Atletizm Kros Genç Erkek A :

1.- İbrahim Çiçek ( Mahmut İkbal Büyük Kırcalı Meslek Teknik Anadolu Lisesi )

2.- Mustafa Heçe ( Mahmut İkbal Büyük Kırcalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )

3.- Yusuf Uzun ( Mahmut İkbal Büyük Kırcalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )

4.- İsmail Kaskan ( Evliya Çelebi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )

Atletizm Kros Genç Kız Takım B :

1.- Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi

Atletizm Kros Genç Erkek Takım B :

1.- Adnan Menderes Anadolu Lisesi

2.- Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi

Genç Kız Ferdi :

1.- Zeynep Demir ( Mahmut İkbal Büyük Kırcalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )

2.- Emine Türe ( Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi )

3.- Birgün Akan ( Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi )

4.- Eylem Doğruyol ( Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi )

Genç Erkek Ferdi :

1.- Emre Kelekçi ( Adnan Menderes Anadolu Lisesi )

2.- Yasin Yılmaz ( Adnan Menderes Anadolu Lisesi )

3.- Seyit Kaptekin ( Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi )

4.- Vedat Kılıç ( Viranşehir Anadolu Lisesi )

Kros Erkek Genç A Takımı :

1.- Mahmut İkbal Büyük Kırcalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

2.- Evliya Çelebi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

3.-Adnan Menderes Anadolu Lisesi

4.- Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi

Kros Kız Genç A takım :

1.- GAP Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

2.- Özel Erkan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

3.- Viranşehir Anadolu Lisesi

Yapılan koşular sonucunda dereceye girenlere ödülleri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet ERCAN, Abdulkerim YAVUZ, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Murat BAĞIŞ, ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Koordinatörü Hasan ÖZDEMİR tarafından verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Şanlıurfa'da yaşlı adama otomobil çarptı
Şanlıurfa'da yaşlı adama otomobil çarptı
Uyuşturucu tacirlerine büyük darbe - Video Haber
Uyuşturucu tacirlerine büyük darbe - Video Haber