Şanlıurfa İşkur Müdürü Görevden Alındı

Şanlıurfa İşkur Müdürü Görevden Alındı

Şanlıurfa İş Kur Müdürü Mehmet Sait Ardan’ın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından görevinden alındı.

09 Kasım 2017 - 01:07 - Güncelleme: 09 Kasım 2017 - 16:21

Şanlıurfa İş Kur Müdürü Mehmet Sait Ardan’ın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından görevinden alındı. Mehmet Sait Ardan’ın görevden alınması ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, Şanlıurfalı İşkur İl Müdürüne sosyal medyadan destek yağdı. Görevden alınması sonrası kendisine destek olan twitleri paylaşan Mehmet Sait Ardan’a destek yağdı.

Mehmet Sait Ardan Kimdir?

1975 yılında Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde doğdu. İlkokulu Minare Köyü'nde tamamladıktan sonra ortaokulu Akçakale Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nda tamamladı. Lise öğrenimini Mersin Anadolu Öğretmen Lisesi'nde tamamladıktan sonra 1997-2001 yılları arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi'nde tamamlayan Ardan, sırasıyla Viranşehir, Harran ve Şanlıurfa Merkez'de öğretmenlik ve okul müdürlüğü görevlerini üstlendi. Daha sonra Akçakale Belediye Başkan Yardımcılığı yapan Ardan, İş-Kur Şanlıurfa İl Müdür Yardımcılığı görevinde bulunduktan sonra Eyyübiye belediyesi Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Eyyübiye Belediyesinde 2 yıl görev yaptıktan sonra tekrardan İşkura dönen Ardan, İl Müdürü olarak  atanmıştı.(Şanlıurfa 63 COM)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu