Şanlıurfa Konulu Münazara Yarışması Yapıldı

Şanlıurfa Konulu Münazara Yarışması Yapıldı

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve ŞURKAV Vakfı ile yapılan işbirliği protokolü kapsamında Karaköprü'de Şanlıurfa Konulu Münazara Yarışması Yapıldı.

17 Nisan 2018 - 09:06

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve ŞURKAV Vakfı ile yapılan işbirliği protokolü kapsamında Şanlıurfa Konulu Münazara Yarışması Yapıldı.

Öğrencilerin,  kendine güven ve sorumluluk duygularını geliştirmek, toplum içinde kendini ifade edebilme, savunma, fikir üretme ve çözüm bulma yeteneklerinin gelişmesine destek vermek, herhangi bir konuda farklı görüşleri, mantık yürütme, tezler, istatistikî bilgilerle savunmasını sağlamak ve antitezler üretme yeteneğini geliştirmek amacıyla  Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve ŞURKAV Vakfı ile yapılan işbirliği protokolü kapsamında hazırlanan Münazara Yarışmasında İlçemizde resmi/özel 22 Liseden öğrenciler okullarını temsil etmek üzere katıldı.

Şanlıurfa Karaköprü’de ki yarışma 09/04/2018 Pazartesi günü başladı 16/04/2018 Pazartesi günü final yarışması ile sona erdi

Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat YANMAZ’ın da katıldığı İlçe Yarışma Finaline kalan Gap Anadolu Lisesi ve Özel Yeni İzler Anadolu Lisesi arasında Şanlıurfa´nın kalkınmasında tarım mı daha önemlidir turizm mi? konuda yarıştı.

Değerlendirme sonucu İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılacak olan yarışmalarda karaköprü’yü temsil etmeye hak kazanan Yeni İzler Anadolu Lisemiz 1.(birinci) oldu.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü