Şanlıurfa Memleket Sevdalıları Derneği Kuruldu

Şanlıurfa Memleket Sevdalıları Derneği Kuruldu

Şanlıurfa’ya hizmet etmek için Şanlıurfa Memleket Sevdalıları Derneği kuruldu. Dernek kentte sosyal faaliyetler gerçekleştirerek daha iyi bir Şanlıurfa için katkıda bulunacak.

07 Ocak 2018 - 15:08

Şanlıurfa’ya hizmet etmek için Şanlıurfa Memleket Sevdalıları Derneği kuruldu. Dernek kentte sosyal faaliyetler gerçekleştirerek daha iyi bir Şanlıurfa için katkıda bulunacak. Temeli sevgi ve saygıya dayanan Şanlıurfa Memleket Sevdalıları Derneği Şanlıurfa’nın daha iyi bir kent olabilmesi için faaliyetler gerçekleştirerek daha sosyal bir toplum daha mutlu bir şehir tablosu oluşturmak için dernek kuruluşunu gerçekleştirdi. Şanlıurfa Memleket Sevdalıları Derneği Kurucu Başkanı Abdulkadir Şanlı, derneğin amacının kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden ve dışlamadan Şanlıurfa’nın kültürünü yaşama, yaşatma ve tanıtma olduğunu belirtti.

“Şanlıurfa’ya Hizmet Şanlıurfalılara Hizmetkar Olacağız”

Kurucu Başkan Abdulkadir Şanlı, “Amacımız diğer Şanlıurfa dernek ve vakıflarına karşı bir oluşum kurmak değildir. Biz tamamen hizmet için yola çıktık, Şanlıurfa’ya hizmet Şanlıurfalılara hizmetkar olacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı