Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Basını Bilgilendirdi

Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Basını Bilgilendirdi

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Urfa’nın yazılı ve görsel basının mensuplarının soruları cevaplayarak, çözüm önerileri ve yapılması istenenleri not aldı.

26 Eylül 2017 - 22:38

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür Merkezi Yönetici Akademisi Sürekli Eğitim Merkezinde yapılan kahvaltılı toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fehmi Gök, Şükran Büyükhan, Abdurrahim Bircan, İbrahim Canbek ve Şanlıurfa’nın yazılı ve görsel basının mensupları katıldılar.

Basın mensuplarına Şanlıurfa’nın eğitimi ile ilgili kapsamlı bir sunumda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip ilinde şehrimize sahip çıkarak öğrencilerimizin en iyi eğitimi alabilmeleri için her kesimin desteğine ihtiyaçları olduğunu belirtti.

Yaptığı konuşmada Devletin Şanlıurfa’ya pozitif ayrımcılıkla yaklaştığını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, desteklerinden ötürü Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’e teşekkür etti.

Eğitimde güncel sorunlar olan taşımalı eğitim, inşaat emlak, sosyal projeler, kampüs projesi, mesleki eğitim, tarım işçiliği ve Suriyeli öğrencilerin durumu konularında katılımcıları bilgilendiren İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, basın mensuplarının yönelttiği soruları cevaplayarak, çözüm önerileri ve yapılması istenenleri not aldı.

Toplantı Basın Mensuplarıyla birlikte çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak
Şanlıurfa ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak
Başkan Yalçınkaya'dan Başkan Güler'e Ziyaret
Başkan Yalçınkaya'dan Başkan Güler'e Ziyaret