Şanlıurfa UYGAD’dan Reyhanlı’ya Moral Ziyareti

Şanlıurfa UYGAD’dan Reyhanlı’ya Moral Ziyareti

UYGAD Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Şanlıurfa teşkilatı, TAŞPAKON ve GUDAPAFED Aşçılar dernekleri olarak beraber Reyhanlı’ya giderek hudutta görev yapan askerlere moral verdi

03 Mart 2018 - 15:21

UYGAD Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Şanlıurfa teşkilatı, TAŞPAKON ve GUDAPAFED Aşçılar dernekleri olarak beraber Reyhanlı’ya giderek hudutta görev yapan askerlerimizle çeşitli ikramlar ve yerel ikramlarda bulundu.Türkiye Cumhuriyeti Türk Silahlı Kuvvetleri Suriye hududundan gelecek tehdit unsurlarını bertaraf etmek için "Fırat Kalkanı harekatından sonra 45 gündür "Zeytin Dalı " sınır ötesi harekatına devam ediyor ve Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan vatandaşların huzur ve refahı için Mehmetçiklerimiz şehadet şerbeti içiyor.

UYGAD"Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti" Şanlıurfa teşkilatı, TAŞPAKON ve GUDAPAFED Aşçılar dernekleri olarak beraber Reyhanlı’ya giderek hudutta görev yapan askerlerimizle çeşitli ikramlar ve yerel ikramlarda bulunduk, moral verdik daha sonrave şehit ailelerine birlikte yerel yöneticileri ziyaret edip meydanda halkla bütünleşerek konuşmalar yaptık.

"Anadolu halkımızın vefakâr insanları; Sizlerden ricamız"

Eğer biraz içinizde vatan sevgisi varsa ve vatandaşlık sorumluluğu taşıyorsanız öz veri gösterin bu çocuklarla beraber olmak bölge insanına destek vermek ve moral için gidin ve o havayı soluklamanız gerekiyor."

Bu ziyaretimizde bizleri bağrına basan Reyhanlı Kaymakamı Fatih ÇOBANOĞLU ve Kaymakamlık personeline, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin ŞANVERDİ ve Reyhanlı Belediyesi çalışanlarına, Reyhanlı Şehitler Derneği başkanı Ahmet TUNA ve şehit ailelerine ve yakınlarına,  Adalet ve Kalkınma Partisi teşkilatı başkanı Mehmet SARUHAN ve teşkilatına, Eğitim Bir Sen Başkanı Adnan KILIÇ ve üyelerine, Emniyet ve Jandarma yetkililerine, Hudut Üs Komutanlığında görev yapan komuta kademesi, erbaş ve erlerine ve bizleri biran yalnız bırakmayan Reyhanlı’nın fedakar halkına çok teşekkür ediyoruz.

Bu ziyaretlerde bizlere desteğini esirgemeyen Şanlıurfa  Müftümüz İhsan AÇIK  bizimle beraber Reyhanlı’ya gelen Şanlıurfa Müftü yardımcısı Hüseyin ÖZTUNÇ ve Dergah Camii İmam Hatip-i İbrahim ONAT hocalarımıza, Harran ÜniversitesiASSOY servis işletmesi, BŞB Gen. Sek. Yardımcısı Emin ÖZÇINAR, Daire başkanı Suphi ÇİÇEK ve MÜSIAD üyesi Nihat KESİK, Mustafa DÖRTBUDAK  ve beraber organize ettiğiniz TAŞPAKON Yılmaz EDE GÜDAPAFED  Aziz SUVEREN diğer üye arkadaşlarına.

UYGAD Güneydoğu Bölge ve Şanlıurfa Temsilciliği üyesi Cuma HUNDUR,  Adil DEVECİ, Hatice IZGÖRDÜ, Abdullah CANBEYLİ,AbdulhamidPEHLİVAN, Sait KAYA, İbrahim Halil ÇELİK, Ömer DAĞCI, Merve TAŞÇI, Salih ÇOBAN, Murat ATMANOGLU ve diğer katılımcılara sonsuz teşekkür ediyorum. Allah ülkemizi muzaffer etsin...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da silahla banka soyan zanlı yakalandı
Şanlıurfa'da silahla banka soyan zanlı yakalandı
Hastaneden Tatlıses'in Vefat Eden Annesi İle İlgili Açıklama
Hastaneden Tatlıses'in Vefat Eden Annesi İle İlgili Açıklama