Şanlıurfa Valiliği Aralık Ayı Halk Günü Toplantısı...

Şanlıurfa Valiliği Aralık Ayı Halk Günü Toplantısı Yapıldı-Videolu Haber

Şanlıurfa Valiliği Aralık ayı halk günü toplantısı Vali Yardımcısı Ufuk Akıl başkanlığında Valilik konferans salonunda yapıldı.

30 Aralık 2017 - 12:32

Vatandaşların sorun ve taleplerini doğrudan kamu kurum ve kuruluşlarının idarecilerine aktararak çözüm bulmasına olanak sağlayan Şanlıurfa Valiliği Aralık ayı halk günü toplantısı, Şanlıurfa Valiliği konferans salonunda yapıldı.Vali Yardımcısı Ufuk Akıl başkanlığında yapılan halk gününe, kamu kurum kuruluşlarının yetkilileri ve temsilcileri de katıldı.

Vatandaşların başta sağlık raporları konusundaki şikayetleri, İŞKUR, belediye hizmetleri ve çeşitli kamu kuruluşlarından aldıkları hizmetlerle ilgili talep ve şikayetlerinin gündeme taşıdığı halk günü toplantısına katılan vatandaşların talepleri kayıt altına alındı. Kamu kurum ve kuruluşlarıyla ilgili sorunlarına çözüm bulmakta sıkıntı yaşayan, sorunuyla ilgili başvuracağı mercii ve başvuru yöntemini bilmeyen vatandaşların sorunlarını doğrudan ilgililere aktararak çözüm yoluna ulaştığı halk günü toplantıları, her ayın son haftasında gerçekleştiriliyor. Toplantıda gündeme getirilen sorun ve talepler İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nce tutanak altına alınarak, çözümü noktasında Şanlıurfa Valiliği tarafından takip ediliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rızvanoğlu Ailesinin Acı Kaybı
Rızvanoğlu Ailesinin Acı Kaybı
Urfa'da Bu Sitede Aidatı Geciktiren Faiz Ödüyor
Urfa'da Bu Sitede Aidatı Geciktiren Faiz Ödüyor