Şanlıurfa Yeşilay Güneşten Koruyor

Şanlıurfa Yeşilay Güneşten Koruyor

Yeşilay Şanlıurfa şubesi üyelerini güneşten korumak için şemsiye bastırdı.

11 Temmuz 2018 - 13:33

Yeşilay Şanlıurfa şubesi üyelerini güneşten korumak için şemsiye bastırdı. Yeşilay Şanlıurfa şube başkanı Muharrem Çelik yaptığı açıklamada tarım ve kırsal kalkınmayı  destekleme Kurumu İl Müdürü Sayın Sadık Yetim ile işbirliğine giderek Yeşilay üyelerine, gönüllülerine yönelik Güneş şemsiyesini tasarlayıp bastırdık. Şemsiyelerde beyaz zemin üzerine Yeşilay logosu ile TKDK logosu yer almakta. şemsiyeler başın üzerinde güneşin doğrudan etkisini azaltacak biçimde tasarlanıp bastırıldı.  Sıcak iklime sahip olan yazları 50-60 dereceyi bulan Şanlıurfa sıcaklarından korunmak için bu çalışmaya koyulduk. Bunun için de bir tanıtım programı şubede düzenledik.

Tanıtım programında genç hukukçu Fatih Altun da Yeşilay üyelerine  "Kurumsal İmaj" konulu bir seminer verdi.

Bestekar ve ses sanatçısı Cemil Sezgin de Yeşilay üyelerine müzik ziyafetinde bulundu.

Çelik katılımcılara çiğ köfte ikram ederek misafirlere Yeşilay'ın faaliyetlerini anlattı. Düzenlenen şemsiye takdim gecesinde İl Milli Eğitim şube Müdürü Fevzi Çelik,  TKDK il müdürü Dr. Sadık yetim,  Cansuyu Şanlıurfa il Başkanı Ahmet Buğurca,  Bakkallar Bayiler Oda Başkanı Mehmet ALTUN,  Yeşilay yönetim kurulu üyeleri,  Suriye komisyonu, sanat  komisyonu, gençlik komisyonu üyeleri katıldı.

Program sonrasında Yeşilay Şanlıurfa şube başkanı Muharrem Çelik desteklerinden dolayı Doktor Sadık YETİM,  Bakkallar Bayiler Oda Başkanı Mehmet ALTUN  ve genç hukukçu Fatih Altun’a birer plaket takdim etti. Tüm katılımcılara da güneş şemsiyesi hediye etti.

Bu haber 829 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gastroway Şanlıurfa'yı Yakından Tanıdı
Gastroway Şanlıurfa'yı Yakından Tanıdı
Haliliye'de Kadınlara Pozitif Ayrımcılık
Haliliye'de Kadınlara Pozitif Ayrımcılık