Şanlıurfalı Girişimci Kadınlar Sertifikalarını Aldı

Şanlıurfalı Girişimci Kadınlar Sertifikalarını Aldı

Şanlıurfalı 30 kadın girişimci kadın aday Fikrim Geleceğim Projesi kapsamında aldıkları 46 saatlik eğitim sonrası naylı sertifikalarını aldı.

09 Mayıs 2018 - 22:03

Türkiye genelinde kadın girişimciler yetiştirmek üzere yola çıkan Fikrim Geleceğim Projesi kapsamında Şanlıurfalı 30 kadın girişimci adayı, 46 saatlik ücretsiz girişimcilik eğitimini başarıyla tamamladı. Kendi girişimlerini kurmak üzere gün sayan adaylar, 7 Mayıs 2018 tarihinde Şanlıurfa Hotel'de düzenlenen bir törenle Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) onaylı sertifikalarını aldı.

Sertifika törenine, KOSGEB Şanlıurfa İl Müdürü İdris Erkeksoy, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Şanlıurfa İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Fehime Çoban Avcı, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Danışmanı Ayşe Pelin Atabarut, Kapsayıcı Büyüme Derneği Başkanı Kadir Kılıçparlar ve gazeteci – yazar Elif Ergu Demiral başta olmak üzere çok sayıda değerli isim katıldı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • şafak ırgalı
    1 yıl önce
    Benim KOSGEB Girişimci Desteği eğitimlerim bu gün bitti. Kursa katılan , bize kurs veren ve bu hayırlı işte emeği olan bütün Devlet büyüklerimin ellerinden saygı ile öperim. Bize eğitim veren KOSGEB Girişimci kursu eğitmenimiz kendi iş planımızı kendimiz hazırlayalım ve danışmanlara para kaptırmayalım diye İŞ PLAN ÖRNEKLERİ adresini verdi.Biz bütün sınıf bu iş planı örneklerinden yararlanarak kendi iş planlarımızı hazıladık.Sizede tavsiye ederim, iş kurmak zor iş hele birde danışmanlara iş planı hazırlatmak için para vermek daha zor. Örnek KOSGEB Girişimci iş planları varken hem neden danışmanlara para verelim ki öyle değil mi ?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma