Şanlıurfalı Ses En İyi 30 Ses Arasında Yer Aldı

Şanlıurfalı Ses En İyi 30 Ses Arasında Yer Aldı

FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması”nda ön eleme sonuçları belli oldu. Tarık Sezer ve ekibinin belirlediği 30 isim arasında Şanlıurfalı Kadir Kaçar da yer aldı

22 Mart 2018 - 10:53 - Güncelleme: 22 Mart 2018 - 19:07

Vodafone FreeZone tarafından Türkiye’nin yeni genç sesini seçmek üzere başlatılan “FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması”nda ön eleme sonuçları belli oldu. Tarık Sezer ve ekibinin belirlediği 30 isim arasında Şanlıurfalı Kadir Kaçar da yer aldı. Kaçar, 24-25 Mart’ta Vodafone FreeZone Stüdyo’da düzenlenecek çeyrek final çekimlerine katılacak.

22 Mart 2018 – Gençleri her alanda müzikle buluşturmayı hedefleyen Vodafone FreeZone’un Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemek amacıyla başlattığı “FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması”nda ön elemeler tamamlandı. Tarık Sezer ve ekibinin seçtiği en iyi 30 genç ses arasında Şanlıurfalı Kadir Kaçar da yer aldı. Kaçar, 24-25 Mart’ta çeyrek final mücadelesi için Vodafone FreeZone Stüdyo’da Tarık Sezer koçluğunda bir performans gerçekleştirecek.

Çeyrek Final’de 15 genç yarı finalist belirlenecek

Yarışmanın ikinci adımı olan Çeyrek Final’de gençler FreeZone Stüdyo’da Tarık Sezer’den koçluk alacak ve performanslarını sergileyecek. Bu performanslardan çıkacak videolar, ACUN COM da yayınlanacak.

Yarı Final’de 5 genç finalist seçilecek

Yarışmanın üçüncü adımı Yarı Final’de genç yarışmacılar, yarışmanın jürileri olan Gökhan Türkmen ve Simge’den koçluk alacak ve FreeZone Stüdyo’da performanslarını sergileyecek.

Birinciye single çıkarma şansı verilecek

Yarışmanın dördüncü ve son adımı ise Büyük Final olacak. Yarışmanın jürileri Gökhan Türkmen ve Simge’nin katılımıyla gerçekleştirilecek canlı yayında genç finalistler FreeZone Stüdyo’da performanslarını sergileyecek. Canlı yayın esnasında yapılacak halk oylaması ile bir kişi birinci olarak hem Türkiye’nin genç sesi olacak, hem de single çıkarma şansı yakalayacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü