Şanlıurfaspor Yönetiminde Değişiklik

Şanlıurfaspor Yönetiminde Değişiklik

Gazeteci Yazar Ömer Neşet Kapaklı'nın Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu Üyeliği düşürüldü,Yerine Muhtarlar Dernek Başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz Getirildi.

30 Kasım 2017 - 22:10 - Güncelleme: 30 Kasım 2017 - 22:19

Gazeteci Yazar Ömer Kapaklı'nın Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu Üyeliği düşürüldü,Yerine Muhtarlar Dernek Başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz Getirildi.Şanlıurfaspor Yönetiminde değişiklik. Şanlıurfaspor yönetim kurulu bugün yapmış olduğu toplantıda Yönetici Ömer Neşet Kapaklı'nın yönetim kurulu üyeliğini düşürdü ve yerine yedek yönetim kurulu üyesi İbrahim Halil Haktankaçmaz'ı getirdi.

Bugün Şanlıurfaspor tesislerinde toplanan ve imza altına alınan karar ile yönetim kurulunda bazı değişikliklere giden sarı yeşilli ekibin yönetim kurulu, Basın sözcüsü görevinde bulunan Ömer Neşet Kapaklı'yı oy birliği ile yönetim kurulu üyeliğinde düşürdü.

Kapaklı'nın yerine yedek yönetim kurulundan asil yönetim kuruluna'da İbrahim Halil Haktankaçmaz'ı getirdi.

Yapılan değişikliklerde ise İbrahim Halil Haktankaçmaz Kulüp Genel Sekreterliğine, Muhammed Reşat Toprak Basın sözcülüğüne, Ahmet Kaplan Dış İlişkilerden sorumlu Asbaşkanlığa, Feyad Güllü ise Organizasyon ve tanıtım Asbaşkanlık görevlerine getirildiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa Büyükşehir İndirime Gitti
Şanlıurfa Büyükşehir İndirime Gitti
CHP'nin Urfa'daki O İlçe Başkanlığıda İstifa Etti
CHP'nin Urfa'daki O İlçe Başkanlığıda İstifa Etti