Sedat Denek’ten Ramazan Ayı Mesajı

Sedat Denek'ten Ramazan Ayı Mesajı

AK Parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Sedat Denek, 16 Mayıs Ramazan ayının başlangıcı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

15 Mayıs 2018 - 13:39 - Güncelleme: 15 Mayıs 2018 - 13:52

AK Parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Sedat Denek,  16 Mayıs Ramazan ayının başlangıcı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak Ramazan ayının bütün İslam alemine ve insanlığa hayırlı olmasını diledi.

AK Parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Sedat Denek, mesajında "Toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı af, mağfiret ve bereket ayı olan, evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş ile müjdelenen Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan ayı, tutulan orucuyla, akşamları iftarıyla, verilen fitre ve zekatıyla ibadetlerle dolu bir aydır. Bu ibadetler dolayısıyla Ramazan, ayların en bereketlisidir. Mübarek Ramazan ayı, Müslümanlar için el ele vermek, kaynaşmak ve yekpare olmak için bir vesiledir. Bugüne kadar birlik ve beraberlik örneği gösteren değerli hemşerilerimin, bundan sonra da aynı beraberliği göstererek ihtiyaç sahiplerine ellerini uzatıp bu mübarek aydan istifade edeceklerine inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Aleminin Ramazan ayını tebrik ediyor esenlikler diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfaspor Memleketin Aynasıdır
Şanlıurfaspor Memleketin Aynasıdır
Urfalı Gençlerde Dövme Merakı
Urfalı Gençlerde Dövme Merakı