Şehit Aileleri Derneklerinden Şanlıurfa Valiliğine Ziyaret

Şehit Aileleri Derneklerinden Şanlıurfa Valiliğine Ziyaret

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Adıyaman Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği ile Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği yöneticisi ve üyelerini makamında kabul etti.

06 Nisan 2018 - 10:24 - Güncelleme: 06 Nisan 2018 - 10:27

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Adıyaman Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Hacı Erdengi öncülüğünde Şanlıurfa’ya gelen 18 kişilik heyeti ve Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Yavuz öncülüğündeki dernek yöneticisi ve üyelerini makamında kabul etti.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’i, Adıyaman Valiliği görevinde iken şehit aileleri ve gazilere gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı hem teşekkür etmek hem de Şanlıurfa Valiliği görevinin hayırlı olması dileklerini iletmek için Şanlıurfa’ya geldiklerini belirten Adıyaman Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Hacı Erdengi, “Şanlıurfa, Sayın Valimiz Abdullah Erin beyefendi gibi bir Valiye sahip olduğu için çok şanslı. Kendisini ziyaret etme fırsatı bulduk. Kabulünden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaret sırasında Adıyaman’da görev yaptığı dönemde tanıştığı dernek yöneticileriyle hasbihal eden Vali Erin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu kutsal vatan toprağımız, bayrağımız, aziz milletimiz ve devletimizin bekası için canını veren şehitlerimiz ve onların emanetlerinin her zaman başımızın üstünde yeri vardır. Devlet olarak her zaman onların emrindeyiz. Adıyaman’da olduğu gibi Şanlıurfa’da da şehit ailelerimiz ve gazilerimizin tüm kamu hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanmalarına önem veriyoruz” diyerek, Adıyaman Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği heyetine teşekkür etti.

Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Yavuz ve dernek üyelerini de kabul eden Vali Erin, Eyyübiye Kaymakamı Adem Ünal’ın da katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda iletilen sorunları ve talepleri dinledi.

Şehit ailelerinin ve gazilerin her zaman öncelikli olduğunu yineleyen Vali Erin, “Kapımız herkese olduğu gibi, şehit ailelerimiz ve gazilerimize de sonuna kadar her zaman açık. Bugün şehit ailelerimizi, gazilerimizi ve yakınları ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledik. İmkânlarımız ölçüsünde ne talepleri varsa karşılama sözümüz var. İletilen konuları değerlendirerek sorunlarını çözmek ve taleplerini yerine getirmek boynumuzun borcudur” diye konuştu.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekinci Verdiği Sözleri Bir Bir Yerine Getiriyor
Ekinci Verdiği Sözleri Bir Bir Yerine Getiriyor
Şanlıurfa'da Birçok Taksiye Ceza Yağdı
Şanlıurfa'da Birçok Taksiye Ceza Yağdı