Şekerbank Kapımız Esnafa Açık protokolü imzaladı

Şekerbank Kapımız Esnafa Açık protokolü imzaladı

Şekerbank, Şanlıurfa Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf Odasıile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı

22 Aralık 2017 - 22:22

Şekerbank, Şanlıurfa Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf Odası ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı.Şekerbank, düzenlenen bir törenle;Şanlıurfa Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf Odası ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı. Cumhuriyet CaddesiŞubesi’ni kapsayacak protokol,Şekerbank Cumhuriyet Caddesi Şube Müdürü Mehmet Aslan ile Şanlıurfa Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf OdasıBaşkanı Mehmet Kaçak arasında imzalandı.

“Kapımız Esnafa Açık” platformu ile esnafın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep ‘açık’ kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor. Protokol ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemelive 48 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları da karşılanıyor.

“Kapımız Esnafa Açık” protokolünün imza töreninde konuşan Şekerbank Cumhuriyet Caddesi Şube Müdürü Mehmet Aslan,“Kapımız Esnafa Açık” projesinin “Mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim, kapıları hep açık kalsın” mesajı ile başladığını belirtti. Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendirdiklerini vebu alandaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Aslan, “Açık” platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak, onların rekabet gücünü artıracak ve onları teknolojiye, değişime açacak yeni ürünler sunduklarını kaydetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi
Şanlıurfaspor Menemen'i Mağlup Etti
Şanlıurfaspor Menemen'i Mağlup Etti