Sende Spor Yap Projesinin Kapanış Turnuvaları Yapıldı

Sende Spor Yap Projesinin Kapanış Turnuvaları Yapıldı

(SODES) kapsamında Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün yürüttüğü Sende Spor Yap projesinin kapanış turnuvaları yapıldı.

18 Eylül 2018 - 22:46

Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün yürüttüğü Sende Spor Yap projesinin kapanış turnuvaları yapıldı.

Proje kapsamında köy okullarında eğitim gören 500’ü aşkın genç antrenörler eşliğinde servislerle köylerinden alınıp tesislere getirilerek burada seçtikleri Atletizm, Boks, Güreş, Halter, Futbol, Kort Tenis, Hentbol, Masa Tenis, Basketbol, Tekvando, Wushu, Hentbol, Voleybol, Fitness ve Badminton branşlarında eğitim görerek antrenörler eşliğinde tekrar evlerine bırakıldı.

Gençler 8 aylık bir süreçte aldıkları eğitim sonucu 11 Nisan Spor Kompleksinde yapılan turnuvalarla kıyasıya mücadele etti. Müsabakalarda dereceye giren öğrenciler madalya ve başarı belgesiyle ödüllendirildi.

Başarılı gençlere madalya ve başarı belgelerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Vekili İ. Halil Alp, Proje Koordinatörü ve Şube Müdürü Abuzer Çiftçi takdim etti.Proje Koordinatörü Abuzer çiftçi projenin sonunda ise gençleri Halfeti gezisiyle ödüllendireceklerini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu