Şerafettin Turan Resmen Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü

Şerafettin Turan Resmen Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü

Resmi Gazete’de bugün yayımlanan kararlar ile 30 Ocak 2017 YılındaŞanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Atanan Şerafettin Turan’in bugün kararı resmi gazetede yayımlandı.

31 Mart 2018 - 11:52 - Güncelleme: 31 Mart 2018 - 22:33

Resmi Gazete’de bugün yayımlanan kararlar ile 30 Ocak 2017 YılındaŞanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Atanan Şerafettin Turan’in bugün kararı resmi gazetede yayımlandı.

Şerafettin TURAN – Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, 1969 Oltu-Erzurum doğumlu olup evli ve 4 çocuk babasıdır. Ortaokulu Erzurum’un Oltu ilçesinde, lise öğrenimini Erzurum’da tamamladı. Yükseköğrenimini, Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği ve Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Türk El Sanatları(Hat-Tezhib) bölümlerinde tamamladı. Maltepe Ünv. Mimarlık Fakültesi( Restorasyon) bölümünde Yüksek lisans Eğitimini aldı. 1990 yılında öğretmenlik mesleğine başlamış ve sırasıyla , Siirt–Batman (Sınıf Öğretmenliği), Erzurum(Müdür Yrd./Sınıf Öğretmenliği), Ümraniye-İstanbul (Sınıf Öğretmenliği), İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarihi Eserler Koordinatörü, İst.Özel İdare Tarihi Eserler Koordinatörü, İstanbul Milli Eğitim Müdür Yardımcısı, Adalar İlçe Milli Eğitim Müdürü, Konya İl Milli Eğitim Müdürü , İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinatör Müdür Yardımcısı ve Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. İki ciltlik “Tarihe Tanıklık Eden Okullar” isimli yayınlanmış kitabı bulunmaktadır. 30/01/2017 Tarihinde Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmıştır.

Resmi Gazetede Yayımlanan Diğer Atamalar İse Şöyle,

Çevre ve Şehircilik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm, Milli Eğitim, Orman ve Su İşleri ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanlıklarına ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna göre; Çevre ve Şehircilik Bakanlığında açık bulunan Niğde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hamdi Görkem Gençtürk atandı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine Zafer Turut, Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Abdullah Atalay getirildi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında açık bulunan Hakkari İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Vahap Şimşek’in ataması gerçekleştirilirken, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müfettişliklerine Müfettiş Yardımcıları Enes Keten, Emre İlhan, Yiğit Can Artukoğlu, Burak Büyükkuzukıran, Birol Baha Bağ, Mehmet Yavuz Ateş, Erdinç Yılmaz, Ercan Sarı ile Atilla Özkan getirildi. Niğde İl Kültür Turizm Müdürlüğüne ise Basri Akdemir atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde açık bulunan Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şerafettin Turan, Orman ve Su İşleri Bakanlığında açık bulunan İstanbul Orman Bölge Müdürlüğüne Recep Ateş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına Şeref Tabak getirildi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri-Şanlıurfa Haberleri-urfahaber)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Raftingde korku dolu anlar
Raftingde korku dolu anlar
Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı
Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı