Şermin Ataş’tan Örnek Davranış

Şermin Ataş'tan Örnek Davranış

7 Haziran`da yapılan seçimlerde MHP Şanlıurfa Milletvekili adayı olan Şermin Ataş, kendisine gelen yardım için kayıtsız kalmadı. Artuklu 1071 Eğitim ve Kültür Derneği Şehit Coşkun Nazilli Seminer Salonunda Kurulacak olan kütüphaneye 2 bin kitap bağışladı.

06 Mart 2018 - 13:55 - Güncelleme: 06 Mart 2018 - 18:09

7 Haziran`da yapılan seçimlerde MHP Şanlıurfa Milletvekili adayı olan Şermin Ataş, kendisine gelen yardım için kayıtsız kalmadı. Artuklu 1071 Eğitim ve Kültür Derneği Şehit Coşkun Nazilli Seminer Salonunda Kurulacak olan kütüphaneye 2 bin kitap bağışladı. Yurt dışında özel görevdeyken dilekçe vererek Mardin, Nusaybin'e gönüllü olarak giden ve orada şehit olan şehit Coşkun Nazilli adına, Artuklu 1071 Eğitim ve Kültür Derneği Şehit Coşkun Nazilli Seminer Salonunda Kurulacak olan kütüphaneye 2 bin kitap bağışlayarak örnek bir davranış sergiledi.

Ataş, Mardın Artuklu'da açılacak olan kütüphane için yaklaşık 2 bin kitap toplayarak büyük bir takdir topladı. Mardin Artuklu'da şehit olan şehidimiz Coşkun Nazilli'nin adını bir kütüphaneye yardım yapan hayırsever Ataş, Kütüphanenin Kitap ihtiyacının büyük bir bölümünü karşıladı.

Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Şermin Ataş şunları söyledi: " Artuklu 1071 Eğitim ve Kültür Derneği Şehit Coşkun Nazilli Seminer Salonunda Kurulacak olan kütüphane için çok kısa zamanda 1 haftadır yaptığımız kitap toplama etkinliği en başarılı şekilde tamamladık. Elimizde olan ulaştırılan kitapları Mardin’deki kütüphanemize ulaştırdık. Ayrıca bu çağrıma kulak veren memleketim Urfa’daki duyarlı Başkanlarıma da teşekkür ediyorum. Onlarda 500 kitapla destek oldular. Herkese ayrı ayrı teşekkürler.  Bu kitap kampanyalarına bundan sonra devam edeceğini 81 vilayetten nerden yardım istenirse istensin bir eğitim gönüllüsü olarak daima hazır olduğumu bilinmesini isterim.Şanlıurfa il teşkilat başkanımız İbrahim Ocakoğlu'da bu kampanyama destek verdiler sağ olsunlar. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Erin Tübitak 4006 Fuarını Ziyaret Etti
Vali Erin Tübitak 4006 Fuarını Ziyaret Etti
Vali Erin Taraftara Teşekkür Etti
Vali Erin Taraftara Teşekkür Etti